Różne akcesoria do jadalni i na stół

Bulionówka Roma Bulionówka Roma
Marka: Karolina
Cena: 32,50 zł
szt.
zobacz więcej

Nowoczesne akcesoria do jadalni

Oferujemy całą gamę produktów, które są niezbędnym dopełnieniem każdej jadalni. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór artykułów, które nie tylko pełnią funkcje związane z jedzeniem, są także wspaniałą ozdobą. Akcesoria do jadalni to niezastąpione elementy na stole, o których często zapominamy. Okazują się niezbędne w momencie, gdy nie mamy odpowiedniego naczynia do nasypania cukru albo ładnej podstawki do podania jajek. Zadbajmy o takie detale już wcześniej i cieszmy się kompletną zastawą stołową.

Szklane i procelanowe akcesoria do jadalni

Cukiernice, wazy, czarki, półmiski. Będą pomocne przy organizowaniu wystawnych kolacji i wszelkich imprez rodzinnych. Są uzupełnieniem zastawy, a w związku z tym, że można je kupić w uniwersalnych wzorach i kolorach, będą pasować do praktycznie każdego talerza i zestawu sztućców. Oferujemy Państwu wysokiej jakości dodatki szklane i akcesoria z porcelany.

Eleganckie dodatki na stół

By zastawiony stół wyglądał gustownie, a jego oprawa zachwyciła każdego gościa, proponujemy także ozdobne dodatki takie jak obrączki na serwetkę czy piękne podstawki pod zużyte torebki herbat. Pamiętajcie o detalach, by stół wyglądał szykownie i kompletnie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl