Opcje przeglądania
Worek do kiszonek 65x110cm - 5 szt. Browin Worek do kiszonek 65x110cm - 5 szt. Browin
Marka: Browin
Cena: 10,00 zł
zobacz więcej
Beczka plastikowa do kiszonek 20L Beczka plastikowa do kiszonek 20L
Marka: Browin
Cena: 40,00 zł
zobacz więcej
Beczka plastikowa do kiszonek 10L Beczka plastikowa do kiszonek 10L
Marka: Browin
Cena: 28,90 zł
zobacz więcej
Beczka kamionkowa do kiszenia 30L Beczka kamionkowa do kiszenia 30L
Marka: Tragar
Cena: 295,00 zł
zobacz więcej
Beczka kamionkowa do kiszenia 20L Beczka kamionkowa do kiszenia 20L
Marka: Tragar
Cena: 234,90 zł
zobacz więcej
Beczka kamionkowa do kiszenia 17L Beczka kamionkowa do kiszenia 17L
Marka: Tragar
Cena: 225,00 zł
zobacz więcej
Beczka do kiszenia 65 l plastikowa Browin Beczka do kiszenia 65 l plastikowa Browin
Marka: Browin
Cena: 92,00 zł
zobacz więcej
Beczka do kiszenia 5 l plastikowa Browin Beczka do kiszenia 5 l plastikowa Browin
Marka: Browin
Cena: 22,00 zł
zobacz więcej

Beczki do kiszenia

Kto nie lubi tradycyjnej polskiej kiszonki? Kiszona kapusta, ogórki, buraki… Aż ślinka cieknie, prawda? Ale większość z nas wie, że kiszonki kupowane w sklepach to nie to samo, co te domowe i wciąż dużo osób sięga po beczki do kiszenia plastikowe, kamionkowe czy ceramiczne, aby samodzielnie zrobić domową kiszonkę! Nie jest to trudne, a satysfakcja po zrobieniu beczki kiszonki jest niemała. Wszystkie beczki do kiszenia jakie mamy w sklepie mają wspólną cechę, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, a dodatkowo wygodne uchwyty i szczelna pokrywka zapewniają komfort w użyciu oraz przenoszeniu. W naszej ofercie prócz różnych materiałów, mogą Państwo znaleźć też różne rozmiary naczyń. Posiadamy beczki do kiszenia 5l, 17l, 20l, 30l, a nawet beczki do kiszenia 65l! Duży rozstrzał prawda? Bez względu na to, czy chcesz ukisić kilka ogórków, żeby mieć do obiadu, czy zamierzasz zrobić zapas na całą zimę, tutaj znajdziesz coś dla siebie.

Kamionka do kiszenia kapusty

Solidne beczki z kamionki do kiszenia żywności, to coś co mimo upływu lat wciąż jest w użytku w wielu domach. Znane i lubiane w polskiej kuchni naturalne glinki kamionkowe to najzdrowszy wybór do kiszenia. Dlaczego? Glinka kamionkowa nie wchodzi w żadne reakcje z żywnością, a co za tym idzie jest bezpieczna dla alergików. Beczka z kamionki to popularne naczynie do przygotowywania i przechowywania zdrowych dla nas ogórków czy kapusty w naturalnych, fermentowanych sokach, bez użycia niepotrzebnych dla naszego organizmu substancji konserwujących. Garnek do kiszenia z kamionki daje ci możliwość smakowania ich przez cały rok! Kapusta z naczynia kamionkowego posłuży do surówek, krokietów, kapuśniaku i wielu tradycyjnych potraw kuchni polskiej. Beczka do kiszenia kapusty jest odporna na zarysowania, a przenoszenie jej dzięki uchwytom jest dziecinnie proste.

Plastikowe beczki do kiszenia

Główną zaletą beczek plastikowych jest na pewno ich cena, która jest znacznie niższa od ceny kamionki do kiszenia. Kolejnym plusem jest waga, beczka plastikowa do kiszenia jest bardzo leciutka, możemy spokojnie i bez obaw, przenosić ją z miejsca na miejsce, gdzie nam się żywnie podoba. Dodatkowo, zakręcana pokrywka daje nam pewność, że nic się nie wyleje. Beczki plastikowe do kiszenia, które posiadamy w ofercie mają atest dopuszczający je do kontaktu z żywnością, możemy więc bezpiecznie, wkładać do nich żywność

Potrzebne akcesoria do kiszenia

Jeśli jednak nie chcemy aby beczka do kiszenia kapusty miała bezpośredni kontakt z naszą kiszonką, lub też po prostu nie chcemy brudzić kamionki. Bo nie da się ukryć, mycie tak wielkiego naczynia może być uciążliwe. Warto zainwestować w worki do kiszenia kapusty w beczce! Worek do kiszenia kapusty to tania inwestycja zapewniająca nam szczelność i chroniąca przed zabrudzeniami, a tym samym przedłużająca żywotność kiszonki. Dodatkowo szczelny worek do kiszenia chroni kiszonkę przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Grubość foli, z których zrobione są worki do kiszenia to 0,04mm.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl