NACZYNIA.OLKUSZ.PL

Blog poświęcony tematyce kuchni. Będziemy tutaj dobrze radzić, razem gotować i polecać produkty dostępne w naszym sklepie internetowym. Czekamy na wasze komentarze!

Przepis na barszcz czerwony na zakwasie

Przepis na barszcz wigilijny na zakwasie.  Wigilia to dzień wyjątkowy, ponieważ jest to czas wyczekiwania narodzin Chrystusa. W wielu polskich domach tradycja postu jest ściśle przestrzegana przed wigilią i również w trakcie. Dlaczego pościmy w wigilie? Ponieważ post...

Garnki belis – historia czeskiej fabryki

Jeśli poszukujesz garnków produkcji lokalnej i europejskiej to trafiłeś na odpowiednią markę. Garnki Belis to sprawdzona marka, która stawia przede wszystkim na jakość.

Prezenty świąteczne do kuchni dla całej rodziny

Żona i mama to najważniejsze ogniwa w naszym domu, szczególnie jeśli myślimy o kuchni. W tym roku wybierz na prezent nowe garnki i spraw, aby codzienne gotowanie stało się przyjemnością <3

Jakie potrawy wigilijne można przygotować wcześniej?

Może powiecie, że to za wcześnie, ale już czas zacząć myśleć o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Sklepy i galerie handlowe przygotowują witryny świąteczne, a my w swoich domach możemy już myśleć o akcesoriach do gotowania i pieczenia, które okażą się...

Przepis na szybki krem z dyni z pomidorami.

Jeśli spodziewasz się gości na obiad, a nie masz pomysłu proponuję wykorzystać fakt, że mamy sezon na dynie. Zaskocz ich pysznym kremem z dyni z pomidorami. Palce lizać.

Sklep stacjonarny
ul. Parcówka 9
32-300 Olkusz

Sklep online
https://naczynia.olkusz.pl
biuro@naczynia.olkusz.pl

Serwis ten jest własnością sklepu internetowego Naczynia.Olkusz.pl związanego z rynkiem artykułów gospodarstwa domowego od 1997 roku. Znajomość rynku i doświadczenie to nasze atuty.

Pokażemy wam sprawdzone produkty, wspomożemy radą. Znajdziecie tu zapewne wiele odpowiedzi na pytania związane z planowanym zakupem konkretnych produktów. Zatem zaczynamy, czytajcie, komentujcie, będzie nam bardzo miło. Jesteśmy dla was.