NACZYNIA.OLKUSZ.PL

Blog poświęcony tematyce kuchni. Będziemy tutaj dobrze radzić, razem gotować i polecać produkty dostępne w naszym sklepie internetowym. Czekamy na wasze komentarze!

Bańka na mleko – czy ktoś to jeszcze kupuje?

Dziś temat całkiem inny, bo o bańkach na mleko. Przechodząc obok przygotowywanych zamówień do wysyłki zauważyłam emaliowane bańki na mleko. Jeszcze są dostępne na rynku i ludzie chętnie je kupują. Do czego mogłaby nam się dzisiaj przydać bańka na mleko, jeśli nie...

Jaką patelnie ceramiczną na indukcję kupić?

Patelnia ceramiczna do smażenia z małą ilością tłuszczu.  Poszukując dobrej patelni do kuchni kierujemy się jej jakością, ceną i rodzajem powłoki. Wśród wielu rodzajów patelni bardzo popularne są patelnie ceramiczne. Patelnia taka wykonana może być z różnych...

Garnki Silesia Rybnik – nowości

Garnki Silesia Rybnik to produkty,które zyskują na popularności. Nasi klienci lubią tą markę, ponieważ oferują bogatą kolorystykę. Zobaczcie co mamy nowego !

Sklep stacjonarny
ul. Parcówka 9
32-300 Olkusz

Sklep online
https://naczynia.olkusz.pl
biuro@naczynia.olkusz.pl

Serwis ten jest własnością sklepu internetowego Naczynia.Olkusz.pl związanego z rynkiem artykułów gospodarstwa domowego od 1997 roku. Znajomość rynku i doświadczenie to nasze atuty.

Pokażemy wam sprawdzone produkty, wspomożemy radą. Znajdziecie tu zapewne wiele odpowiedzi na pytania związane z planowanym zakupem konkretnych produktów. Zatem zaczynamy, czytajcie, komentujcie, będzie nam bardzo miło. Jesteśmy dla was.