NACZYNIA.OLKUSZ.PL

Blog poświęcony tematyce kuchni. Będziemy tutaj dobrze radzić, razem gotować i polecać produkty dostępne w naszym sklepie internetowym. Czekamy na wasze komentarze!

Jaką patelnię wybrać?

Dobór odpowiedniej patelni to kwestia bardzo subiektywna. Wiele zależy od tego, co jest dla nas najważniejsze.

Co zabrać w góry?

Pojawia się pytanie, co wziąć ze sobą na wycieczkę w góry? W poniższym poście wymieniłam to, co w górach jest absolutnie niezbędne.

Trendy choinkowe 2020

Zastanawiasz się, na jakie ozdoby świąteczne postawić w tym sezonie? Nowoczesne, barwne ozdoby, czy stonowane kolory i dekoracje Vintage?

Stal węglowa czy nierdzewna?

Noże ze stali węglowej, noże ze stali nierdzewnej… Czym różnią się od siebie te dwa stopy i co to oznacza dla nas – użytkowników?

Zalety sztucznej choinki

Sztuczne choinki kojarzą nam się z okresem PRL-u. Wielu z nas zraziło się lata temu do sztucznych choinek, a może warto dać im szanse?

Sklep stacjonarny
ul. Parcówka 9
32-300 Olkusz

Sklep online
https://naczynia.olkusz.pl
biuro@naczynia.olkusz.pl

Serwis ten jest własnością sklepu internetowego Naczynia.Olkusz.pl związanego z rynkiem artykułów gospodarstwa domowego od 1997 roku. Znajomość rynku i doświadczenie to nasze atuty.

Pokażemy wam sprawdzone produkty, wspomożemy radą. Znajdziecie tu zapewne wiele odpowiedzi na pytania związane z planowanym zakupem konkretnych produktów. Zatem zaczynamy, czytajcie, komentujcie, będzie nam bardzo miło. Jesteśmy dla was.