Za tydzień Dzień Dziecka, aby nie stresować się, że nie zdobędziemy prezentu na czas, najlepiej zamówić paczkę już dziś! Ja w tym roku stawiam na praktyczne prezenty: porcelanowe naczynia dla dzieci. Prezent doskonały dla małych dzieci, które dopiero uczą się jeść, ale i starszych niejadków. Kolorowy talerzyk zachęca do jedzenia, które staje się frajdą i zabawą. Dodatkowo taki praktyczny prezent odciąża budżet rodziców, ale również cieszy malucha, któremu podobają się wesołe obrazki. Poniżej kilka moich propozycji naczyń doskonałych na Dzień Dziecka!

1. Naczynia dla dzieci Kotki

Naczynia w urocze kotki to doskonały pomysł na prezent zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki. Ten piękny, ale jednocześnie nienachalny wzór sprawdzi się doskonale zarówno dla małych dzieci, jak i starszych, które chętnie będą spożywać posiłek z własnych naczyń z uroczymi zdobieniami. Małe dzieci dorastając kształtują w sobie bardzo szybko silną potrzebę indywidualizmu, którą pomogą spełniać prywatne naczynia w kuchni.

2. Naczynia dla dzieci Owoce

Naczynia z radosnymi owocami to idealny prezent dla malucha, który uczy się nazywać różne przedmioty po angielsku. Jedząc zapamięta już trzy pierwsze owoce! Zabawne owocki z różnymi minkami rozbawią dziecko i zachęcą do jedzenia!

3. Naczynia dla dzieci Piłka Nożna

Dla dzieci, które pasjonują się od małego piłką, komplet naczyń Piłka nożna to idealny zestaw! Miseczka jest we wzór, jaki znajduje się na piłce, kubek otoczono piłkami, a talerzyk to piękna, zielona murawa! Taki komplet to doskonały prezent również dla starszego chłopca, który gra w drużynie piłkarskiej.

4. Naczynia dla dzieci Leoś

Komplet naczyń Leoś to doskonały prezent dla małych chłopców. Leoś to taki zwykły, fajny chłopiec, który jeździ na hulajnodze, wypoczywa na trawce, ma pieska i lubi samochody. Wielu chłopców może utożsamiać się z nim. Ten zestaw naczyń jest nieco większy od poprzednich. Prócz standardowego talerzyka, miseczki i kubeczka możemy w nim znaleźć kieliszek na jajko, otoczony pojazdami.

5. Naczynia dla dzieci Żyrafa

Mega zestaw naczyń dla dzieci Żyrafa przypadnie do gustu większości dzieci! Jest prosty, ale jednocześnie wielokolorowy i ładny. Urocza żyrafa i żywe kolory przykują uwagę małego dziecka, a starsze doceni funkcjonalność naczyń. W komplecie znajdziemy do co w poprzednim zestawie, a dodatkowo filiżankę wraz ze spodeczkiem! Teraz kiedy rodzic pije kawę, maluch również może dostać herbatkę w swojej filiżance.