DOBRE RADY

Wigilia po wegetariańsku

Jak przygotować świąteczną wieczerzę bez tradycyjnego karpia albo co dołączyć do klasycznych potraw, co ucieszy wegetarianina?

Wszystko o fasolce szparagowej!

Jako że sezon na fasolkę jeszcze trwa, ale już tylko do końca sierpnia, przygotowałam dla Was poradnik — jak poznać, że fasolka szparagowa jest młoda?

Wszystko o legowisku dla psa

Koniecznie należy obserwować czworonoga i jeżeli niechętnie kładzie się w swoim łóżeczku lub woli położyć się na podłodze, to być może pora zmienić legowisko.

Czym różni się cukinia od kabaczka?

Roślina z odmiany dyni zwyczajnej. Wielkie, sercowate lub okrągłe liście osadzone na długich ogonkach. Czym różnią się od siebie te dwie rośliny?

Jak spakować się na wakacje?

Dziś na podstawie moich doświadczeń przygotowałam kilka punktów, które jeśli się do nich zastosujesz pomogą Ci spakować się na wakacje sprawnie i bez stresu.

Czy warto kupić fotel wiszący?

W ostatnim czasie fotele wiszące zdobywają coraz większą popularność! Można uznać je za połączenie huśtawki z bujanym fotelem.

Do czego używać patelni wok?

W patelni wok możesz zrobić więcej potraw niż się spodziewasz! Wszelkie „jednogarnkowe”, smażone potrawy wyjdą w woku doskonale.

6 domowych sposobów na mszyce

Jak pozbyć się mszyc z roślin domowych? Czasem jeden sposób może nie okazać się skuteczny, właśnie dlatego przygotowałam ich aż 6!

POLECANE

Nowe, zdrowe garnki aluminiowe

Jeśli jeszcze nie znacie garnków aluminiowych z powłoką nieprzywierającą to warto to zmienić. Są to nowoczesne garnki, które skradły nasze serca.