DOBRE RADY

Jaką patelnię wybrać?

Dobór odpowiedniej patelni to kwestia bardzo subiektywna. Wiele zależy od tego, co jest dla nas najważniejsze.

Co zabrać w góry?

Pojawia się pytanie, co wziąć ze sobą na wycieczkę w góry? W poniższym poście wymieniłam to, co w górach jest absolutnie niezbędne.

Trendy choinkowe 2020

Zastanawiasz się, na jakie ozdoby świąteczne postawić w tym sezonie? Nowoczesne, barwne ozdoby, czy stonowane kolory i dekoracje Vintage?

Stal węglowa czy nierdzewna?

Noże ze stali węglowej, noże ze stali nierdzewnej… Czym różnią się od siebie te dwa stopy i co to oznacza dla nas – użytkowników?

Patelnia grillowa a grill

Dzisiaj pod ostrzał bierzemy temat grilla, a dokładniej stawiamy sobie pytanie czy lepszy jest grill czy patelnia grillowa.

Akcesoria do robienia przetworów

Przybywam dzisiaj z informacjami w co warto zaopatrzyć się przy robieniu przetworów i w jakim okresie jakie zapasy zimowe możemy przygotować.

Jaki hamak najlepiej wybrać?

Hamaki, fotele wiszące, huśtawki brazylijskie… Szeroki wybór jaki obecnie mamy w sklepach sprawia, że każdy z nas może wybrać coś idealnego dla siebie.

Zielono mi, czyli wiosna w kuchni

Wszystko kwitnie, słońce świeci, wymarzona pogoda, aż chce się cząstkę tej radosnej, rozkwitającej aury przenieść do domu, tylko jak?

Kuchnia babuni naczynia

Przygotowałam dzisiaj dla was różnorodne naczynia kuchenne, które wprowadzą waszą kuchnię w klimat „starych, dobrych czasów” jak u babci!

Oryginalne doniczki ogrodowe

Przygotowałam dzisiaj dla was kilka oryginalnych pomysłów na doniczki oraz wazony na kwiaty, które wyglądają naprawdę fantastycznie!

POLECANE

Nowe, zdrowe garnki aluminiowe

Jeśli jeszcze nie znacie garnków aluminiowych z powłoką nieprzywierającą to warto to zmienić. Są to nowoczesne garnki, które skradły nasze serca.