Marka Gerlach to bardzo znana firma specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy artykułów gospodarstwa domowego. Doceniania od kilkudziesięciu lat, znalazła mnóstwo zwolenników szczególnie wśród polskich konsumentów. Zachwyca przede wszystkim jakością wykonania, dbałością o detale, a ich produkty słyną z eleganckiego i ponadczasowego designu. Wyjątkowe uznanie marka Gerlach zyskała dzięki atrakcyjnym, zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności, garnkom i sztućcom. Największą popularnością cieszą się zestawy sztućców, a także komplety noży kuchennych, które są obowiązkową pozycją w każdej dobrze wyposażonej kuchni. W naszej ofercie pojawiły się nowe zestawy sztućców marki Gerlach w stylu skandynawskim. To dwie linie produktów, które zachwycają jakością. 

Sztućce Gerlach Fjord

Jeśli spodziewaliście się ekstrawaganckiego wzornictwa i wymyślnych kształtów sztućców to muszę was zaskoczyć – firma Gerlach skupiła się na skandynawskiej stylistyce i sam wygląd sztućców jest wysoce minimalistyczny i oszczędny. Jednak cały w tym ich urok i klasa! Gerlach sztućce Fjord to idealny przykład na to, że mniej znaczy więcej, a bogate wzornictwo wcale nie są konieczne do tego, by oferowany produkt był gustowny i wyglądał nad wyraz dobrze. Sztućce Gerlach Fjord to zestaw 24 sztućców, czyli odpowiedni dla 6 osób. Komplet sztućców składa się ze standardowych sztućców: widelców, noży, łyżek oraz małych łyżeczek. Co sprawia, że sztućce Fjord są tak bardzo polecane? Przede wszystkim fakt, że zostały wykonane ze szlachetnej stali 18/10, która jest wysoce odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, a także w pełni bezpieczna dla zdrowia (antyalergiczna). Producent gwarantuje komfort ich użytkowania i utrzymania w czystości – gładka powierzchnia jest wyjątkowo łatwa do mycia, a co więcej sztućce Gerlach można myć w zmywarce. Sztućce Fjord będą doskonałe dla wszystkich miłośników prostoty. Brak wzorów i gładka struktura czynią je klasycznymi, szykownymi sztućcami, których z pewnością nie powstydzi się żadna pani domu.

Wysoki połysk dodaje sztućcom elegancji, a wyczuwalny ciężar sprawia, że komplet sztućców Gerlach zdaje się być porządnym – i mogę zapewnić, że tak też jest. Bez wątpienia sztućce Gerlach można nazwać luksusowymi. Przy większej potrzebie warto zainwestować w dwa zestawy sztućców Gerlach, szczególnie ze względu na fakt, że cena jest mocno konkurencyjna, patrząc na jej stosunek do jakości. 

fot. Gerlach.pl

Sztućce Gerlach Foss

To kolejna linia sztućców marki Gerlach, która została inspirowana stylem skandynawskim. Na pierwszy rzut oka ciężko dostrzec różnicę pomiędzy linią Foss a Fjord, gdyż obydwa zestawy sztućców są utrzymane w skandynawskim tonie – proste i o umiarkowanym designie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że sztućce Foss są nieco bardziej kanciaste w porównaniu do obło zakończonych sztućców linii Fjord. Różnica subtelna, a jednak nadająca sztućcom nieco innego charakteru. Idealnie wyważone sztućce Gerlach Foss są komfortowe do użytkowania, a spożywanie posiłku przy ich pomocy jest czystą przyjemnością. Podobnie jak sztućce Fjord wykonane zostały ze stali 18/10, są antyalergiczne i posiadają atest PZH. I tu producent nie zawiódł – stal wykorzystana do ich wyprodukowania jest odporna na korozję, a także można je myć w zmywarce. Zestaw sztućców na 6 osób Foss to 24 elementy, które z pewnością sprawdzą się na małych, rodzinnych uroczystościach.

Gerlach sztućce to doskonały pomysł na prezent. Pięknie zapakowane będą eleganckim podarunkiem na parapetówkę czy ślub. Sztućce to produkt bez którego się nie obejdzie, mamy więc pewność, że obdarowywana osoba będzie zadowolona z prezentu i z pewnością go wykorzysta!

Co więcej, producent zapewnia wysoki gatunek produktów udzielając wieczystej gwarancji. 

fot. Gerlach.pl