GOTUJEMY

Brytfanny do pieczenia to nie taki diabeł straszny

Mięsa pieczone bardzo często goszczą na naszych stołach, dlatego warto zaopatrzyć się w dobrej jakości brytfannę emaliowaną lub z powłoką nieprzywierającą. Z takim naczyniem sukces kulinarny gwarantowany.

Przepis na barszcz czerwony na zakwasie

Przepis na barszcz wigilijny na zakwasie.  Wigilia to dzień wyjątkowy, ponieważ jest to czas wyczekiwania narodzin Chrystusa. W wielu polskich domach tradycja postu jest ściśle przestrzegana przed wigilią i również w trakcie. Dlaczego pościmy w wigilie? Ponieważ post...

Jakie potrawy wigilijne można przygotować wcześniej?

Może powiecie, że to za wcześnie, ale już czas zacząć myśleć o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Sklepy i galerie handlowe przygotowują witryny świąteczne, a my w swoich domach możemy już myśleć o akcesoriach do gotowania i pieczenia, które okażą się...

Przepis na szybki krem z dyni z pomidorami.

Jeśli spodziewasz się gości na obiad, a nie masz pomysłu proponuję wykorzystać fakt, że mamy sezon na dynie. Zaskocz ich pysznym kremem z dyni z pomidorami. Palce lizać.

POLECANE

Nowe, zdrowe garnki aluminiowe

Jeśli jeszcze nie znacie garnków aluminiowych z powłoką nieprzywierającą to warto to zmienić. Są to nowoczesne garnki, które skradły nasze serca.