Garnki Elo Germany to wieloletnia tradycja. Przez lata Elo Germany zdobywało zaufanie coraz większej rzeszy ludzi i postawili wysoko poprzeczkę, dbając o funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygląd naczyń, najlepiej jak się da! Czy jednak są inne garnki, które zdołały dosięgnąć tej poprzeczki? Jak najbardziej i właśnie o tym będzie dzisiaj, o garnkach równie dobrych jakościowo jak Elo Germany!

Porządne garnki ze stali nierdzewnej

Z czego najbardziej słynie marka Elo Germany to oczywiście garnki, ja jednak znalazłam fantastyczny zamiennik tych garnków, a mianowicie komplet garnków Lollo Rosso SSW Germany. Zestaw składa się z trzech garnków, o pojemnościach 1,9 l, 3,6 l i 6,2 oraz rondelka z rączką 1,5 litra. Naczynia posiadają tradycyjny baryłkowaty kształt, charakterystyczny także dla niektórych garnków Elo Germany. Każdy z trzech garnków w zestawie SSW Germany, posiada transparentną pokrywę z odpowietrznikiem, który zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz naczynia, dzięki temu woda nam nie wykipi z garnka, a jednocześnie potrawy będą soczyste i zachwycą pełnią składników odżywczych. Garnki powstały z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8, która jest wytrzymała, wysoce higieniczna i bezpieczna w kontakcie z żywnością. Dodatkowo zestaw jest odporny na rdzę i wszelkie czynniki mechaniczne oraz posiada dno termiczno-warstwowe, dzięki czemu szybko się nagrzewa. Garnki SSW Germany mogą być użytkowane za kuchenkach gazowych, ceramicznych, elektrycznych i indukcyjnych i bez obaw możemy je myć w zmywarce.

Cena: 249,90 zł

Dobry szybkowar do nowoczesnej kuchni

Szybkowar coraz częściej staje się obowiązkowym naczyniem w każdej kuchni. Pozwala on gotować szybciej, przez co bardziej ekonomicznie i ekologicznie. Doskonałym zamiennikiem dla marki ELo Germany, będzie tym razem szybkowar Junior GSW Germany.  Pojemność szybkowaru to 3,2 l, a średnica 18 cm. Szybkowar ze stali nierdzewnej marki GSW Germany potrafi osiągnąć wewnątrz temperaturę nawet 120 st. C, dzięki temu zużywamy o około 70% mniej energii, a to wpływa zbawiennie na środowisko i naszą kieszeń! Szybkowar ma mnóstwo zalet, jedną z nich jest też to, że zapachy nie wydostają się z szybkowaru, to plus, bo nie zawsze chcemy, żeby zapach kapusty czy fasoli rozgościł się w całym domu. Szybkowar GSW Germany jest prosty w obsłudze, a w środku posiada skalę litrażową, która dodatkowo ułatwia gotowanie. Szybkowar GSW jest bezpieczny, ponieważ posiada aż trzykrotny system bezpieczeństwa. Szybkowaru możemy używać na kuchence gazowej, ceramicznej, elektrycznej i indukcyjnej, a bez pokrywy możemy go także myć w zmywarce.

Cena: 208,90 zł