NEWS

Szczęśliwego Nowego Roku 2023 r.

Dziś ostatni dzień roku 2021 i uznaliśmy to za dobry moment, aby podziękować Wam za to, że jesteście i życzyć Wam pięknego roku 2022.

Hity jesieni – drewniane dodatki!

Drewniane akcesoria kojarzą Ci się z babciną kuchnią? Już dawno powinny przestać! Aktualnie drewniane dodatki są w modzie! Styl loftowy, styl skandynawski, styl boho…

Czy warto kupić fotel wiszący?

W ostatnim czasie fotele wiszące zdobywają coraz większą popularność! Można uznać je za połączenie huśtawki z bujanym fotelem.

Symbolika koszyczka wielkanocnego

Co roku wraz z rodziną pakujemy do koszyczka przyozdobionego bukszpanem chleb, wędlinę, jajka i wiele innych produktów spożywczych…

Jak długo gotować na parze?

Czas trzymania potrawy na parze jest różny, warto więc mieć w pogotowiu ściągę, aby wiedzieć, ile czasu trzymać na parze dane warzywo czy mięso.

Sposoby na parujące szyby w aucie

Znacie ten problem zimą, kiedy szyby wewnątrz auta zaczynają parować tak, że nic przez nie nie widać lub co gorsza, para ta zamarza?

Wszystko o misiach z róż

Poniżej dokładnie opisujemy jak taki miś wygląda, z czego się składa zestaw i odpowiadamy na wiele innych nasuwających się pytań.

Wesołych świąt 2021!

Pozwólcie nam zająć Wam jeszcze tylko parę chwil, zanim wszyscy zasiądziemy do wigilijnego stołu.

POLECANE

Nowe, zdrowe garnki aluminiowe

Jeśli jeszcze nie znacie garnków aluminiowych z powłoką nieprzywierającą to warto to zmienić. Są to nowoczesne garnki, które skradły nasze serca.