NEWS

Historia Emalii Olkusz

Ponad dwa lata temu Emalia Olkuska – OFNE przestała istnieć. Dla wielu, również dla nas, brzmi to tak, jakby odszedł ktoś nam bliski, sąsiad, znajomy…

Prezenty na Dzień Kobiet

Sprawić przyjemność bliskiej kobiecie, mamie czy przyjaciółce to nie lada wyzwanie. Przychodzimy do was z inspiracjami na ciekawe prezenty.

Zasady pieczenia w brytfannie

Mięsa pieczone bardzo często goszczą na naszych stołach, dlatego warto zaopatrzyć się w dobrej jakości brytfannę emaliowaną lub z powłoką nieprzywierającą.

Prezenty dla babci i dziadka do 50 zł

Jeszcze nie odpoczywaliście po prezentach świątecznych, a już pora szykować prezent dla babci i dziadka. Znaleźliśmy dla was ciekawe i praktyczne artykuły do 50 zł.

Przepis na barszcz czerwony na zakwasie

Wigilia za pasem. Jest to najlepszy czas na rozpoczęcie przygotowania zakwasu na barszcz, ponieważ czas przygotowania samego zakwasu z buraków to ok. 5 dni.

Garnki belis – historia czeskiej fabryki

Jeśli poszukujesz garnków produkcji lokalnej i europejskiej to trafiłeś na odpowiednią markę. Garnki Belis to sprawdzona marka, która stawia przede wszystkim na jakość.

POLECANE

Nowe, zdrowe garnki aluminiowe

Jeśli jeszcze nie znacie garnków aluminiowych z powłoką nieprzywierającą to warto to zmienić. Są to nowoczesne garnki, które skradły nasze serca.