Czy garnki emaliowane wychodzą z mody? Oczywiście, że nie! Wręcz przeciwnie, idą z duchem czasu, przybierając coraz to inny wygląd tak, abyśmy mogli dobrać zestaw garnków emaliowanych pod naszą kuchnię, a nie na odwrót! Kiedy ja słyszę nowoczesny zestaw garnków emaliowanych, do głowy przychodzi mi jedno… Belis! Zestawy garnków emaliowanych Belis to nowoczesność, funkcjonalność i po prostu piękno.

Minimalistyczny zestaw garnków emaliowanych Belis

Te czarne garnki to minimalizm, ale i nowoczesność w każdym calu. Chociaż prócz stalowego okucia wokół garnka i pokrywki, cała reszta jest pokryta emalią, to w czarnym matowym kolorze wygląda pięknie. Pewnej tajemniczości dodaje także fakt, że garnek w środku ma niezbyt typowy dla emalii granatowy kolor. Zestaw garnków emaliowanych Belis Lux składa się z czterech garnków z pokrywkami w rozmiarach od 1,5 do 5 litrów. Garnki emaliowane Belis są zrobione z grubej blachy 2 mm, to jest rzadkością na rynku, dzięki temu korpus jest odporny na odkształcenia, potrawa nie przypala się i nie przywiera, a temperatura utrzymuje się na długo po ściągnięciu naczynia z ognia.

Cena: 449,90 zł

Nowoczesny zestaw garnków emaliowanych Belis

Zestaw przedstawiony poniżej to przede wszystkim elegancja. Czarny nakrapiany kolor z zewnątrz, jak i wewnątrz garnków sprawia, że naczynia wyglądają nowocześnie i ekskluzywnie. W tym zestawie pokrywki są szklane, a okucia i uchwyty powstały ze stali nierdzewnej. Zestaw garnków emaliowanych Belis Sfinx podobnie jak poprzedni składa się z czterech naczyń z pokrywkami w rozmiarach od 1,5 do 5 litrów. Ten komplet również Belis zaopatrzył w blachę grubości 2 mm. Warto wspomnieć, że emalia, którą pokryte są wewnątrz oba wspomniane dzisiaj zestawy, posiada niesamowite właściwości prozdrowotne, ponieważ nie wchodzi w reakcję z żywnością i nie wydziela szkodliwych substancji, a dodatkowo jest łatwa w utrzymaniu w czystości i higieniczna.

Cena: 479,90 zł