Nie zaskoczę Was, jeśli podsunięte przeze mnie pomysły na prezenty będą w kuchennym klimacie, w końcu taka jest tematyka tego bloga. Jednak uważam, że te drobne podarunki sprawdzą się w praktyce. Jeśli nie chcecie kupować dziecku kolejnej zabawki, podarujcie mu coś funkcjonalnego, co też potrafi nacieszyć oko i zainteresować malucha.

Kolorowy zestaw naczyń dla dzieci

W końcu nadchodzi ten czas, kiedy mały bobas pragnie już sam zjadać posiłki. I choć zazwyczaj później rodzice mają mnóstwo sprzątania, nie odbierajmy dzieciom przyjemności z samodzielnego jedzenia. Ładny, kolorowy zestaw obiadowy dla dziecka zawsze się sprawdzi jako prezent. Wypełniając dno talerzyka jedzeniem pozwólmy dziecku odkrywać obrazki, które się na nim znajdują. To doskonała zabawa! Sprawdzi się szczególnie w przypadku niejadka. Wybierzcie jeden z porcelanowych zestawów z ulubioną postacią waszego malucha. Oferujemy zestawy naczyń dla dzieci ze zwierzątkami, misiami czy skrzatem.

Sztućce dla dzieci w eleganckiej odsłonie

Zestaw naczyń dla dzieci świetnie uzupełnią sztućce dla dzieci, które także posiadamy w swojej ofercie. Tu szczególnie polecamy sztućce Gerlach dla dzieci z linii BON TON KOTKI, które są bardzo dobre jakościowo, a przy okazji bezpieczne do użytkowania przez dzieci. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, idealnie wyważone i posiadają kształt, który dopasowuje się do dziecięcej dłoni. Sprawdzą się od pierwszych prób samodzielnego jedzenia, oczywiście początkowo pod okiem rodzica. Sztućce dla dzieci Gerlach przykuwają wzrok każdego malucha ze względu na wzór kotków na trzonku. Eleganckie, wysokogatunkowe, a zarazem zabawne z pewnością zachęcą do jedzenia małego niejadka. W dodatku sztućce Gerlach zapakowane są w ładne pudełeczko, dlatego świetnie sprawdzą się na prezent.

Kubek do picia dla dziecka

Emaliowany kubeczek, szczególnie ten marki Emalia Forte świetnie sprawdzi się jako alternatywa dla plastikowego kubka dla dzieci. Kubeczek emaliowany jest antyalergiczny, higieniczny i w dodatku ładnie wygląda. Można w nim też bezpośrednio podgrzewać mleko czy kompot, gdyż emalia jest odporna na wysokie temperatury. Oferujemy szeroką gamę kubków emaliowanych, w różnych kolorach i wzorach. Z myślą o dzieciach proponujemy kubeczek z sową Emajlo lub kubki emaliowane z linii Wesołe Zoo.