Dzień Ojca lada moment. Jeżeli jeszcze nie masz prezentu, to teraz jest ostatni dzwonek! Najwyższy czas pokazać tacie, że o nim pamiętamy. Pojawia się jednak pytanie. Co kupić? Zależy nam w końcu, aby był to ciekawy i przemyślany prezent, który sprawi przyjemność. Dodatkowo liczy się też cena. Poniżej przedstawiam Wam parę pomysłów na prezent na Dzień Taty w cenie do stu złotych!

Porządny zestaw noży kuchennych

Ostrych noży w kuchni nigdy nie jest za dużo. Tata na pewno ucieszy się z nowego kompletu noży kuchennych. Szczególnie polecam zestaw noży z listwą magnetyczną marki Edenberg, są porządne i eleganckie, a w dodatku są w bardzo dobrej cenie. Komplet ma klasyczny, czarny kolor, dzięki czemu dopasuje się do każdego wystroju kuchni.

Zestaw noży Edenberg, czarny – 69,90 zł

Duża deska do krojenia

Zwykle panowie jak już zabierają się do krojenia, to biorą duży nóż szefa kuchni i jeszcze większą deskę. Możemy więc na Dzień Ojca sprezentować tacie naprawdę porządną, wysokiej jakości deskę z drewna dębowego Gerlach, która posłuży na długie lata. Deski drewniane są bezpieczne dla noży, ponieważ nie tępią ich tak szybko, jak deski szklane.

Deska do krojenia Gerlach, drewniana, 30 x 24 cm – 59,90 zł

Wysokiej jakości patelnia żeliwna

Patelnie żeliwne to porządne naczynia, które posłużą na długie lata. Naczynia żeliwne cechują się trwałością i wytrzymałością, a dodatkowo grubość dna i ścianek sprawia, że ciepło rozprowadza się równomiernie i jest utrzymywane na długo. Patelnia żeliwna Biol posiada odpinany drewniany uchwyt, po jego odpięciu naczynie nadaje się nawet do używania w piekarniku.

Patelnia żeliwna Biol, 28 cm – 79,90 zł

Gdy pogoda nie sprzyja grillowaniu – patelnia grillowa

Kto nie lubi robić grilla? Nie wiem jak u Was, ale u mnie przy grillu najczęściej stoi tata i to on jest najsmutniejszy, kiedy pogoda nie pozwala na opiekanie kiełbasek. Jest na to sposób! Możemy podarować tacie patelnie grillowe. Mięso z takiej patelni będzie smakować niemal tak samo, jak z grilla. Patelnia grillowa Valdinox posiada rowkowane dno, dzięki któremu tłuszcz równo rozprowadza się na patelni i nie zostaje wchłonięty przez potrawę. Dodatkowo patelnia posiada szarą powłokę imitującą kamień, która doskonale nagrzewa i na długo utrzymuje ciepło potrawy.

Patelnia grillowa Valdinox, 28 x 28 cm – 88,90 zł

Do parzenia herbaty czajnik żeliwny

A jeśli tata lubi smakować się w aromatycznych herbatach, warto zastanowić się nad zakupem czajnika żeliwnego, z zaparzaczem. Czajnik żeliwny Kesi jest elegancki i wygodny, a dodatkowo możemy postawić go na podgrzewaczu i długie godziny delektować się wciąż gorącym naparem. Czajniki żeliwne to praktyczne, wielofunkcyjne czajniki, w których możemy zagotować wodę i zaparzyć herbatę.

Czajnik żeliwny Kesi, 1,3 l – 99,90 zł