Walentynki to wspaniałe święto, kojarzące się z miłością, ogromem serduszek, czerwienią i… banalnymi prezentami. Jeśli tak jak my uważacie, że kolejna poduszka z waszym zdjęciem czy przytulanka w kształcie serca to nietrafione podarunki, umilcie sobie ten dzień w inny sposób – sprawdzi się romantyczna kolacja czy wieczór filmowy przy winie. A zamiast kolejnych “kurzołapów” kupcie ukochanej/ukochanemu coś przydatnego. Skorzystajcie z naszych propozycji na praktyczne prezenty, które zadowolą każdego!

Pojemny kubek termiczny

Sezon narciarski w pełni, a nie ma nic lepszego od gorącej herbaty w czasie mrozów! Kubek termiczny na walentynki to prosty, ale funkcjonalny prezent. Porządny termos długo trzymający ciepło sprawdzi się zarówno na stoku, w pracy, jak i podróży.  Proponujemy porządny model, duży kubek termiczny 400ml z wysokiej jakości stali, odporny na wstrząsy.

Oryginalne filiżanki na kawę

Duża filiżanka do kawy z napisem to praktyczny prezent, który będzie umilał każdy poranek. Tym bardziej, że mamy do wyboru kilka rodzajów napisów, a każdy z nich zabawny i miły. Nam najbardziej spodobał się Piękna mądra wyjątkowa, gwarantujemy, że sprawi przyjemność ukochanej. Dla mężczyzn proponujemy filiżanka z napisem “Uśmiechnij się”, co nastawi go pozytywnie na cały dzień. Dodatkowym plusem jest spora pojemność filiżanki – pomieści 400 ml.

Noże kuchenne zestaw.

Porządny zestaw noży kuchennych to marzenie niejednego pasjonata gotowania. Ale i niekoniecznie – to świetny prezent także dla tych, którzy za kucharzeniem nie przepadają. Komplet noży usprawni pracę w kuchni i sprawi, że gotowanie stanie się przyjemnością. Ostry nóż to podstawa wyposażenia kuchennego, na który często nie możemy sobie pozwolić. Zestaw noży Gerpol to 6 sztuk wysokiej jakości noże ze stali nierdzewnej: nóż szefa kuchni, nóż do chleba, nóż masarski, nóż uniwersalny, nóż do warzyw. Podarowując noże Gerpol z pewnością wykażemy się hojnością i pomysłowością, a osobie obdarowanej sprawimy mnóstwo przyjemności.

Blacha do pieczenia w kształcie serca

Kupując dziewczynie blaszkę do pieczenia robimy tak naprawdę prezent i sobie i jej – ona dostanie blachę, a ty pyszne ciasto. Z takiego prezentu na pewno ucieszy się każda wielbicielka pieczenia, tym bardziej, że oferowana przez nas blacha do pieczenia ciasta ze stali posiada nieprzywieralną warstwę, co ułatwi wyciąganie wypieku. No i dodatkowo ten kolor – inny niż wszystkie standardowe formy do pieczenia.