Choć jeszcze mamy styczeń, to warto już teraz pomyśleć o walentynkach, do których pozostało nam ledwie nieco ponad dwa tygodnie! Warto ten dzień spędzić z drugą połówką i podarować jej przede wszystkim swój czas. Może wspólne wyjście do kina lub restauracji? Albo po prostu seans filmowy w domowym zaciszu? Śniadanie do łóżka? W tym szczególnym dniu powinniśmy prześcigać się w chęci sprawienia przyjemności ukochanej osobie. Prócz tego warto też podarować bliskiej osobie drobny prezent, który wywoła uśmiech na jej twarzy.

Romantyczne kubki

Słodkie kubki w serduszka to już chyba klasyk, ale kto nie lubi dostać takiego uroczego kubeczka? Piękne kubki ceramiczne będą nam przypominać o drugiej połówce podczas każdego picia herbaty.

1. Kubek ceramiczny w misie BGtech - 13 zł
2. Kubek ceramiczny "True Love" BGtech - 13 zł

Praktyczny zaparzacz do herbaty

Dla osób, które lubią spożywać herbatę w dużych ilościach i testować coraz to nowe mieszanki ziołowe, zaparzacz do herbaty będzie spełnieniem marzeń! W zaparzaczu można przyrządzić większą ilość napoju i delektować się nim długi czas.

Zaparzacz do herbaty Ambition - 29,90 zł

Zabawne filiżanki

Filiżanki z napisami to zabawny prezent, który łapie za serce. Miło otrzymać filiżankę, która każdego dnia przy porannej kawie, będzie mówiła do Ciebie „Dzień dobry” lub „Uśmiechnij się”. Osoba obdarowana będzie miała wrażenie, że to my do niej mówimy, będzie o nas pamiętać!

 

Filiżanka ceramiczna "Zabawna inteligentna skromna" BGtech - 26 zł

Ogrzewający termofor

Jako że walentynki wypadają w jednym z najchłodniejszych miesięcy w roku, trafionym prezentem będzie też termofor, który zresztą przydaje się cały rok. Termofor doskonale sprawdza się do ogrzania zmarzniętych stóp czy dłoni, ale i to rozluźnienia spiętych mięśni, rozgrzania podczas choroby, a nawet łagodzi bóle menstruacyjne! Termofor w sweterku jest przyjemny w dotyku i działa kojąco.

Termofor w sweterku Florina - 24,90 zł