Walentynkowe prezenty dla miłośników gotowania

Walentynki tuż tuż, jeśli jeszcze nie macie żadnego prezentu, przypominamy, że czasu coraz mniej! Nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę, po co dokładać sobie stresu. Przemyślcie co drobnego chcielibyście podarować bliskiej osobie, może twoja druga połówka lubi spędzać dużo czasu w kuchni? Podpowiadamy, co zadowoli każdego ulubieńca gotowania.

Zestaw sztućców na rodzinne przyjęcie

Porządny zestaw sztućców to wydatek, na który rzadko kiedy decydujemy się sami. Takie niecodzienne rzeczy zdecydowanie lepiej jest dostawać! Dlatego spraw radość żonie i kup jej zestaw sztućców. Choć nie jest to personalny prezent, to która pani domu nie lubi eksponować pięknej zastawy podczas rodzinnych uroczystości? Przyjęcie zdecydowanie lepiej wygląda, gdy jest okraszone eleganckim nakryciem stołu. Każda gospodyni pęka wtedy z dumy!

Słoik do przechowywania

Drobny, a praktyczny prezent. Szklany ozdobny słoik, ceramiczna pokrywka, a całość dopełniona zabawną wstążeczką. Rozczuli każdą dziewczynę. Sprawdzi się zarówno jako cukierniczka, pojemnik na herbatę czy kawę, a także ryż, makaron i inne sypkie produkty.  Możesz zdecydować się na zestaw pojemników, który przy okazji ozdobi każdą kuchnię i uprzyjemni gotowanie. Kobiety lubią takie detale.

Nóż masarski

Zdziwieni? Może to nietypowy prezent walentynkowy, ale zadowoli każdą kobietę mającą odrobinę dystansu. By trochę uprzyjemnić widok noża w torebce prezentowej, sugerujemy włożyć do środka małą karteczkę z zabawnym napisem – na przykład “Nóż dla najlepszej szefowej kuchni”. Gwarantujemy, że wybranka ani przez chwilę nie pomyśli, że to mało romantyczny podarunek! Postaw na wysokiej jakości nóż masarski, a dajemy sobie rękę uciąć, że ukochana będzie o Tobie myśleć przy każdym krojeniu schabu 🙂 A przy okazji ułatwisz jej pracę, bo porządny nóż to podstawa każdej kuchni.

Ręczny młynek do kawy

Jeśli Twoja ukochana lubi napić się filiżanki dobrej kawy, podaruj jej młynek! Drewniany młynek do ziaren to rzadkość w dzisiejszych czasach, a jest niezastąpiony, jeśli chcemy przygotować wspaniałą, aromatyczną kawę. Jego oryginalny wygląd ociepli wnętrze każdej kuchni. To prezent idealny – nie dość, że praktyczny, to dodatkowo przyjemny dla oka. Nada się także do mielenia ziaren pieprzu i innych przypraw.

Porządna patelnia – coś dla żony

Wysokiej jakości patelnia to coś, co zawsze się przydaje. Jeśli patelnie w twoim domu już nie domagają, powłoka jest starta, a uchwyty ledwo się trzymają, zainwestuj w nowy sprzęt! Sprawisz tym przyjemność nie tylko żonie, ale także sobie. Zrób wam prezent i zadbaj o zdrowie. Zdecyduj, która powłoka będzie najlepsza i sprawdź, czy nadaje się do używania na kuchence jaką posiadacie. Podpowiadamy, byś postawił na nieprzywieralną powłokę, na której można smażyć już na niewielkiej ilości tłuszczu – kobiety lubią dietetyczne jedzenie. Obiecujemy, że tak niewielkim gestem usprawnisz żonie pracę w kuchni, a ta do łatwych nie należy z marnej jakości sprzętem!