Tradycyjna brytfanna emaliowana

Brytfanna emaliowana to najlepszy sposób, aby przypomnieć sobie smak i zapach babcinych gołąbków, mięs i gulaszu. Skąd ten niepowtarzalny smak? Wszystko zawdzięczamy emaliowanemu wnętrzu gęsiarek. Przede wszystkim tworzywo nie wytwarza szkodliwych i toksycznych substancji, ale to nie koniec plusów, jakie niesie ze sobą użytkowanie gęsiarki emaliowanej. Warto wspomnieć o tym, że emalia niweluje przywieranie, a do tego brud schodzi z niej z niesłychaną łatwością, bez konieczności używania mocniejszych środków czyszczących. Owe środki są zresztą odradzane, gdyż mogą uszkodzić emaliowaną powierzchnię. Do czyszczenia zdecydowanie wystarczy delikatny płyn do mycia naczyń lub ewentualnie soda oczyszczona. Dodatkowo emaliowana powłoka sprawia, że posiłek zachowuje wszelkie wartości odżywcze, a w odróżnieniu od stali nierdzewnej gęsiarka emaliowana jest idealna, również do kwaśnych potraw. 

Brytfanna żeliwna emaliowana

Prócz tradycyjnych brytfann w całości emaliowanych, posiadamy w naszej ofercie również inną odmianę gęsiarek z emaliowaną powłoką w środku. Brytfanna żeliwna emaliowana wykonana jest z zewnątrz z mocnego żeliwa, dzięki czemu jest dość ciężka, ale co za tym idzie również niesamowicie wytrzymała, a do tego długo utrzymuje ciepło wewnątrz naczynia. Warto jednak zaznaczyć, że gęsiarka żeliwna emaliowana nie powinna być czyszczona w zmywarce, gdyż może to uszkodzić jej strukturę.

Brytfanna na indukcję i do piekarnika

Klienci mają oczekiwania, a my stajemy na głowie, aby te oczekiwania spełnić, dlatego też świadomi, że coraz więcej osób wybiera w dzisiejszych czasach kuchnie indukcyjne zamiast zwyczajnych kuchenek gazowych, sprzedajemy takie produkty jak właśnie brytfanny emaliowane na indukcję i do każdego rodzaju kuchenki. Brytfanna emaliowana może być używana zarówno do pieczenia w piekarniku, jak i do gotowania na kuchence, jako większy garnek. Do wyboru do koloru! 

Brytfanna emaliowana do ciast

Brytfanny emaliowane to nie tylko gwarancja pysznej pieczeni, ale również możliwość upieczenia znakomitej szarlotki! Blachy emaliowane do ciast są niższe i prostokątne, często posiadają uchwyty. W ofercie posiadamy również brytfanny żeliwne, żeliwo bardzo dobrze się nagrzewa, dzięki niemu zarówno ciasto jak i zapiekanka, będzie równomiernie wypieczona, a dodatkowo żeliwo gwarantuje utrzymanie stałej temperatury. W naszym sklepie znajdą Państwo różne kolory blach, mamy zarówno kolory pastelowe, jak i mocne wyraziste barwy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl