Brytfanny i gęsiarki żeliwne do pieczenia.

  • nowość
Brytfanna żeliwna czerwona 32 cm 6,5 L Brytfanna żeliwna czerwona 32 cm 6,5 L
Cena: 219,00 zł
zobacz więcej
Brytfanna żeliwna owalna czerwony 25 cm 3 L Brytfanna żeliwna owalna czerwony 25 cm 3 L
Marka: Kesi
Cena: 145,00 zł
zobacz więcej
Brytfanna żeliwna zielona 32cm 6,5L Brytfanna żeliwna zielona 32cm 6,5L
Cena: 256,00 zł
zobacz więcej

Brytfanna żeliwna dla miłośników kuchni polskiej. 

Brytfanna żeliwna to bardzo klasyczne naczynie do pieczenia. Cenimy w nim solidność wykonania, klasyczny wygląd oraz piękne kolory. Dzisiejsza brytfanna żeliwna, dzięki emaliowanej powłoce, to nie to samo co stare brytfanny. To coś lepszego!

Brytfanna żeliwna emaliowana jest stałym elementem tradycyjnej kuchni. Brytfanny żeliwne cechuje solidność wykonania oraz odpowiednio ciężka waga. Dwa poręczne uchwyty pozwalają na bezpieczne wyjmowanie potraw z piekarnika. Brytfanna żeliwna z pokrywką nadaje się nie tylko do piekarnika, ale również na płytę indukcyjną, ceramiczną czy kuchenkę elektryczną i gazową. Brytfanna żeliwna emaliowana, dzięki estetyce, pozwala na serwowanie potraw bezpośrednio w naczyniach. Jej wygląd przywołuje naturalność oraz smak domowej kuchni. Dodatkowo na długo utrzymuje ciepło każdego dania. W naszej ofercie posiadamy różne rozmiary brytfann, dlatego każdy znajdzie idealną dla potrzeb swojej rodziny. Brytfanny żeliwne z powłoką emaliowaną mają gładką powierzchnię, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu i zapobiegają przywieraniu żywności.

W naszej ofercie znajdą Państwo różne kolory brytfann żeliwnych z powłoką emaliowaną. Przed zakupem, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl