Durszlaki, cedzidła i cedzaki - różne nazwy, ten sam cel.

Cedzak nierdzewny cedzidło 20cm SSW Cedzak nierdzewny cedzidło 20cm SSW
Cena: 12,20 zł
zobacz więcej
Cedzidło emaliowane stojące beżowy 22 cm Cedzidło emaliowane stojące beżowy 22 cm
Marka: TADAR
Cena: 27,00 zł
zobacz więcej
Cedzidło nierdzewne na nóżce 26 cm Cedzidło nierdzewne na nóżce 26 cm
Cena: 15,00 zł
zobacz więcej

Durszlak, cedzak czy cedzidło? 

Znamy ten problem, kiedy brakuje w kuchni durszlaka i próbujemy przecedzić makaron z garnka. Połowa ląduje w zlewie, a druga pływa w garnku z pozostałą wodą. Można spróbować jeszcze łyżką cedzakową, ale z makaronem spaghetti będzie ciężko. Dlatego przypominamy o zakupie ładnego cedzidła lub durszlaka, jak kto woli!

Cedzidło emaliowane czy klasyczny durszlak stalowy?

Cedzidło oraz durszlak to klasyczna pomoc kuchenna w przelewaniu, odcedzaniu oraz myciu warzyw i owoców. Jest potrzebna przy gotowaniu klusek, pierogów oraz makaronu. Jego najważniejszą cechą jednak nie jest tylko funkcjonalność. Każdy z nas zwraca uwagę na materiał oraz wygląd. Niektórzy preferują cedzidło emaliowane, inny cedzak ze stali nierdzewnej.  Cedzak emaliowany to produkt dla wszystkich, którzy cenią aspekt prozdrowotny naczyń kuchennych. Dodatkowo pięknie prezentuje się w kuchni. W naszej ofercie posiadamy cedzaki emaliowane jednokolorowe oraz z nadrukami. Macie do wyboru klasyczny durszlak stojący lub mniejszy z uchwytem pasujący do każdego garnka. Łatwo umyjesz w nim sałatę oraz drobne owoce. Cedzak metalowy to produkt uniwersalny. Pasuje do każdego wystroju wnętrz.  Stal nierdzewna, dzięki swojej neutralności, będzie pasowała do każdego kompletu garnków. Durszlak ze stali nierdzewnej na nóżce postawisz w zlewie i bezpiecznie odcedzisz każdy makaron. Mały cedzak z uchwytem sprawdzi się również jako naczynie do gotowania na parze. 

Durszlak nie tylko do kuchni!

Cedzidło emaliowane wypełnij owocami i postaw na stole. Na pewno zwróci uwagę Twoich gości! Ponadto świetnie pasuje jako prezent na parapetówkę. Zapraszamy do zakupów. 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl