Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Sztuczne choinki na pniu

Choinka to 24 grudnia niezbędna ozdoba niemal każdego polskiego domu. W dzisiejszych czasach wybór choinek jest bardzo szeroki, przez co niezwykle trudne. To już nie jest kwestia wyboru: choinka sztuczna czy choinka żywa. Choinki sztuczne możemy podzielić jeszcze znacznie dalej, na choinki na pniu, choinki w donicy i choinki na stelażu. A to również nie są jedyne podziały! Gdy już zdecydujemy się, na czym stać ma nasza choinka, musimy podjąć decyzję o jej rozmiarze. Czy potrzebna nam będzie mała choinka 160 cm, czy stawiamy na wielkość i marzy nam się choinka 220 cm? A może standardowa choinka 180 cm?

Sztuczne choinki

Sztuczne choinki wśród wielu mają złą sławę. Mówi się, że są nieekologiczne i niezbyt atrakcyjne z wyglądu. Ale czy to prawda? Sztuczne choinki to nie jest produkt jednoroczny. Wręcz przeciwnie, taka choinka może zostać z nami na długie lata i prawdopodobnie nic jej się nie stanie. Dodatkowo stawiając na sztuczną choinkę, ograniczamy wycinkę lasów. Co istotne dla każdej pani domu, sztuczne choinki nie obsypują się! Nie musimy więc parę razy dziennie kręcić się wokół nich z miotłą. Żywe drzewka choć piękne, z czasem zaczynają schnąć i coraz bardziej obsypywać się, a wszystko wokół może być oblepione żywicą.

Choinki sztuczne jak żywe

Sztuczne choinki na pniu, które mamy w ofercie do złudzenia przypominają żywe drzewka, prosto z lasu. Na rynku aktualnie możemy znaleźć sztuczne sosny, świerki i jodły. Starannie dopracowane igły i gałązki, są w stanie oszukać każde oko. Szczególnie polecamy choinki diamentowe, które posiadają oszronione końcówki gałązek, co imituje zmrożony śnieg. Jeżeli zależy nam na naturalności choinki, to polecamy choinki na pniu. Ich podstawa stworzona jest z naturalnego drzewa i wydziela niezwykły zapach lasu oraz żywicy. Sztuczne choinki w naszym sklepie są ciężkie i stoją na stabilnym stelażu, co zmniejsza ryzyko przewrócenia, kiedy po domu harcują małe dzieci lub zwierzęta.

Choinki sztuczne na pniu

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl