Czajniki stalowe do Twojej kuchni.

 Czajnik nierdzewny szary Tango 2,8l Czajnik nierdzewny szary Tango 2,8l
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej
 Czajnik nierdzewny zielony Tango 2,8l Czajnik nierdzewny zielony Tango 2,8l
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej
Czajnik stalowy Agat czerwony 2,5 L Czajnik stalowy Agat czerwony 2,5 L
Cena: 61,00 zł
zobacz więcej
Czajnik stalowy Agat niebieski 2,5 L Czajnik stalowy Agat niebieski 2,5 L
Cena: 61,00 zł
zobacz więcej

Czajnik stalowy z gwizdkiem tradycyjny

Czajniki stalowe to przed wprowadzaniem czajników elektrycznych najczęściej wybierane czajniki na gaz. Renomowane marki proponują do wyboru różnej wielkości i kształtów wysokiej jakości czajniki stalowe, które są wyraźnie bardziej nowoczesne niż modele, które znamy jeszcze sprzed kilkunastu lat. Czajniki stalowe są wykonane z trwałej, odpornej na zarysowania stali dzięki czemu długo zachowują swój wygląd i są łatwe w utrzymaniu czystości. Czajniki stalowe posiadają bezpieczne uchwyty izolujące ciepło. Aby wybrać odpowiedni czajnik nierdzewny do swojej kuchni, prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym opisem wybranego produktu.

Czajnik stalowy na gaz

Czajnik stalowy to oprócz czajnika aluminiowego lub czajnika emaliowanego jeden z najpopularniejszych modeli czajników na gaz. Przy wyborze czajnika stalowego na gaz prosimy zwrócić uwagę na średnicę dna i dopasować je do wielkości palników na kuchence. Dla ekonomii gotowania ważne jest, by płomień ognia nie wychodził poza obwód czajnika. Wybierając czajnik stalowy na gaz proponujemy te z grubym dnem. Gwarantują one krótszy czas gotowania. Nieodłącznym elementem czajnik na gaz jest gwizdek, który informuje o zagotowaniu wody. 

Czajnik stalowy na indukcje

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów proponujemy szeroki wybór czajników na płytę indukcyjną. Podobnie jak w przypadku czajnika na gaz istotne jest to, by dobrać wielkość czajnika do wielkości palnika na płycie indukcyjnej. Zapewni to odpowiednie ogrzewanie czajnika i szybkie ugotowanie wody do odpowiedniej temperatury bez strat energii. Prosimy o zapoznanie się z dokładnymi informacjami w karcie produktu. Czajniki na indukcję ze stali nierdzewnej są bardzo eleganckie i klasyczne. 

Czajnik stalowy czy emaliowany?

Nowoczesne czajniki emaliowane są podobnie jak czajniki stalowe kompatybilne z płytą indukcyjną, dlatego nie ma konieczności wybierania pomiędzy nimi. Zarówno jedne, jak i drugie rodzaje dostępne są w szerokiej gamie kolorów i pojemności. Czajnik emaliowany sprawdzi się przede wszystkim w każdej kuchni urządzonej w tradycyjnym stylu, choć oferujemy także nowoczesne czajniki emaliowane w pastelowych kolorach w stylu skandynawskim. Czajnik stalowy charakteryzuje się natomiast typowo innowacyjnym designem. Czajniki stalowe dostępne są zarówno w wersjach matowych, a także klasycznych z połyskiem. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami na blogu na temat czajników lub do poczytania informacji o właściwościach poszczególnych czajników. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl