Czajniki na indukcję i na gaz Ambition

Czajniki Ambition

Ekskluzywna linia produktów marki Ambition podbija serca klientów w Polsce i w Europie. Doskonałej jakości produkty stworzone z myślą o pokoleniu myślącym zarówno o ekologii jak i kochającym niebanalny design. Ambition – marka, której ambicją jest zaspokoić pragnienie posiadania w domu przedmiotów eleganckich i użytecznych. Najwyższa klasa produktów dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach zapewnia marce niesłabnącą popularność. Przedmioty gospodarstwa domowego są nie tylko piękne lecz przede wszystkim wyprodukowane z dbałością o bezpieczeństwo użytkownika. Czajniki Ambition posiadają nienagrzewające się uchwyty, wygodne rączki ergonomiczne kształty są rękojmią bezpieczeństwa w kuchni i jadalni.

Czajnik z gwizdkiem Ambition

Codzienne rytuały zapewniają nam poczucie bezpieczeństwa. Aromatyczna kawa, pobudzająca zmysły herbata lub napar z ziół to zwykle wybór świadomy – kochamy chwile, w których znajomy zapach i smak przywracają porządek w domu. Charakterystyczny gwizd z czajnika oznajmia domownikom, że za chwilę po domu rozniosą się apetyczne aromaty. Lubimy czajniki wydające śpiewne dźwięki – to właśnie czajniki Ambition. Integralne z czajnikiem gwizdki są bezpieczne i wygodne. Do wyboru mamy czajniki Ambition z gwizdkiem otwieranym za pomocą wygodnego uchwytu lub czajniki z gwizdkami, które otwieramy przyciskiem ukrytym w rączce. Oryginalny gadżet do domu – ułatwia życie i jest ładny.

Czajniki Ambition w stylu retro? Prowansalskim? Skandynawskim?

Design – słowo, które podbija świat. Kuchnia, niegdysiejsze królestwo babć, pomocy domowych lub jeszcze dosadniej kur domowych, stało się miejscem spotkań, często elementem salonu i awansowało także pod względem aranżacyjnym. Domowe rewolucje zapewniły kuchni właściwą pozycję w domu. Dobrane pod względem kolorystycznym meble, dodatki i oczywiście naczynia i garnki cieszą oczy i inspirują. A którego naczynia używamy w domu najczęściej? Czajnika! Wśród czajników Ambition znajdziemy tradycyjne, pękate retro-czajniki Ambition (jak najmilsze wspomnienie z babcinej kuchni) i oszczędne czajniki Ambition w stylu skandynawskim. Szczególnie te ostatnie cieszą się powodzeniem. Zapewne nawiązanie do naturalnych kolorów i wzorów – drewna, kamienia – we wszystkich odcieniach szarości i beżu - sprawia, że szczególnie młodsi klienci, chętnie komponują swoje królestwo w takim stylu „My home my kingdom”.

Czajnik Ambition emaliowany czy stalowy?

Wybór czajnika to nie tylko względy estetyczne. Przede wszystkim zakup czajnika zdeterminowany jest przez rodzaj kuchni jaką użytkujemy. Czajniki emaliowane Ambition pasują zarówno do kuchenek elektrycznych jak i gazowych oraz kuchni indukcyjnych. Podobne właściwości mają czajniki ze stali nierdzewnej. Najnowszym produktem są oryginalne czajniki ze stali węglowej. Czajniki nieelektryczne muszą zapewniać swoim kształtem i parametrami dużą ergonomię użytkowania i bezpieczeństwo. Ambition to marka, która stawia na użyteczność i elegancję zatem kupując czajniki Ambition mamy gwarancję, że produkt został przemyślany i przetestowany.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl