Opcje przeglądania
Deska dębowa PRACTIC 33x14cm Deska dębowa PRACTIC 33x14cm Deska dębowa PRACTIC 33x14cm
Producent: Practic
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
Deska dębowa PRACTIC 54x29cm Deska dębowa PRACTIC 54x29cm Deska dębowa PRACTIC 54x29cm
Producent: Practic
Cena: 51,00 zł
szt.
zobacz więcej
Deska drewniana kapliczka Deska drewniana kapliczka Deska drewniana kapliczka
Producent: Produkt Polski
Cena: 11,00 zł
szt.
zobacz więcej

Deska do krojenia to podstawa każdej kuchni. Pełni funkcję nie tylko praktyczną, ale również dba o nasze bezpieczeństwo podczas obróbki wstępnej. Każdy z Was preferuje inne rodzaje desek, dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo deski drewniane oraz plastikowe.

Każdy z Państwa zapewne zadaje sobie pytanie jaką deskę wybrać? Wszystko zależy od naszych potrzeb oraz przeznaczenia deski do krojenia. Przed wyborem deski do krojenia warto zastanowić się do jakiego rodzaju produktów będzie nam potrzebna. Deska do krojenia drewniana nadaje się do produktów suchych takich jak pieczywo. Zaletą desek drewnianych jest ich trwałość, elegancki wygląd oraz bakteriobójcze drewno. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że deska drewniana do krojenia nie tępi noży. Na desce drewnianej nie należy kroić mięs, warzyw i owoców, szczególnie tych kolorowych, które mogą na trwałe zabarwić deskę. Pielęgnacja desek drewnianych polega na przemywaniu wilgotną ściereczką. Deski do krojenia plastikowe charakteryzują się wysoką odpornością. Nie pochłaniają płynów, soków z potraw ani zapachów. Można myć je w zmywarce oraz używać detergentów do mycia ręcznego. Deska do krojenia plastikowa służy do obróbki wszystkich produktów. Z bezpieczeństwa i higieny pracy zaleca się jednak, aby mięso surowe, warzywa i inne przetwory kroić na osobnych deskach. Dlatego zalecamy, aby wyposażyć kuchnię w różne deski, gdzie każda z nich będzie przeznaczona do innej grupy produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo deski do krojenia w dobrych cenach, co pozwoli na odpowiednie wyposażenie kuchni. Różnorodność rozmiarów i kolorów z pewnością przypadnie Państwu do gustu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl