Dzbanki z zaparzaczem, dzbanki z filiżanką

Dzbanek z zaparzaczem 1,2 l Dux Florina Dzbanek z zaparzaczem 1,2 l Dux Florina
Marka: Florina
Cena: 89,90 zł
zobacz więcej
Dzbanek z zaparzaczem 1L Leonardo Dzbanek z zaparzaczem 1L Leonardo
Marka: Galicja
Cena: 52,90 zł
zobacz więcej
Dzbanek z zaparzaczem 1L Merlin Dzbanek z zaparzaczem 1L Merlin
Marka: Galicja
Cena: 43,90 zł
zobacz więcej
Dzbanek żaroodporny Grand 2,4 l Florina Dzbanek żaroodporny Grand 2,4 l Florina
Marka: Florina
Cena: 87,90 zł
zobacz więcej

Dzbanki do herbaty i kawy

Kawę lub herbatę pije niemal każdy, a na dłuższe posiedzenie, na wieczór z przyjaciółką czy na przyjęcie, może przydać się cały dzbanek! W naszej ofercie znajdą Państwo przeróżne dzbanki do kawy i herbaty powstałe z różnych materiałów. Wytrzymałe dzbanki żaroodporne z podgrzewaczem to ogromna wygoda. Stawiamy dzbanek na podgrzewaczu i nasza herbata lub kawa nie wystygną, aż do zgaśnięcia świeczki! Posiadamy w ofercie również eleganckie dzbanki ceramiczne i porcelanowe, naczynia te są piękne i mają różne kształty, wzory oraz kolory. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Dzbanki z zaparzaczem na herbatę

Zaparzacz do herbaty to eleganckie i praktyczne naczynie, w którym możemy zaparzać i podawać na stół herbatę. Dzbanek do herbaty z zaparzaczem to przede wszystkim wygoda, dzięki naczyniu herbata, którą wlewamy do filiżanek, jest aromatyczna i pozbawiona fusów. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć dzbanki do kawy i herbaty w różnych rozmiarach od 0,5 do 2 litrów.

Dzbanek z filiżanką

Ciekawą opcją jest również dzbanek z filiżanką. Ten oryginalny sposób podania herbaty doskonale sprawdzi się na kameralnym przyjęciu czy spotkaniu z przyjaciółką. Takie podanie herbaty często stosowane jest również w kawiarniach. W dzbankach tego rodzaju podaje się gorącą wodę, do której wkładamy herbatę i czekamy, aż się zaparzy, następnie herbatę przelewamy do filiżanki poniżej. Ten oryginalny sposób na podanie herbaty z pewnością spodoba się gościom. W drobne kwiatuszki, w różyczki, z miłym napisem... niezależnie od oprawy, dzbanki z filiżanką zachwycą każdego miłośnika herbaty!

Nowoczesny dzbanek żaroodporny z podgrzewaczem

W naszym sklepie znajdziecie także żaroodporne dzbanki szklane. To wysokiej jakości naczynie żaroodporne wyposażone jest w podgrzewacz ze stali nierdzewnej, dopełniony uchwytem z egzotycznego drewna. Całość tworzy spójną kompozycję, która uprzyjemni niejeden wieczór. Dzbanki żaroodporne pomieszczą przynajmniej kilka filiżanek herbaty i są dostępne w różnych litrażach. Co jednak najważniejsze w dzbanku żaroodpornym to fakt, że zniesie bez problemu zalanie gorącą wodą, dzięki czemu możemy parzyć w nim herbatę i często także podgrzewać go na płomieniu świeci. Tak jak w przypadku innych naczyń żaroodpornych należy pamiętać, aby nie narażać dzbanków na szok termiczny. 

Dzbanuszki do herbaty

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl