Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Dzbanek Dafi Cristal 2l + 10 filtrów Dzbanek Dafi Cristal 2l + 10 filtrów
Marka: Dafi
Cena: 145,90 zł 160,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Dzbanki filtrujące wodę

Dzbanek filtrujący wodę to dość współczesny wynalazek, zyskujący coraz bardziej na popularności. Wszędzie dookoła trąbi się o odpowiednim nawadnianiu organizmu i wypijaniu około 2,5 litra wody dziennie. W ten sposób dbamy o prawidłowy przepływ krwi w naszym organizmie, jak i o wygląd i nawilżenie naszej skóry. W odpowiednim nawadnianiu organizmu zdecydowanie może nam pomóc dzbanek filtrujący, dzięki niemu nie musimy pamiętać o kupowaniu butelkowej wody i w każdej chwili możemy przefiltrować i wypić ją, gdy poczujemy pragnienie. Woda przefiltrowana w dzbanku jest znacznie bezpieczniejsza dla naszego zdrowia od tej prosto z kranu. Niestety, chociaż woda kranowa jest poddawana regularnie specjalnym pomiarom, nie sprawdza się wówczas obecności wszystkich możliwych bakterii, wirusów czy grzybów, a jedynie paru podstawowych. Dodatkowo woda po sprawdzeniu przechodzi jeszcze przez wiele zardzewiałych, skamieniałych rur, w których namnażają się przeróżne bakterie i wszystko to leci do naszych kranów.

Dzbanki do filtrowania wody

Chcąc kupić czajnik do filtrowania wody, należy wcześniej zastanowić się, jak dużego dzbanka nam potrzeba. Jeżeli mieszkamy sami lub z tylko jedną osobą, a wody przefiltrowanej używamy jedynie do picia, najprawdopodobniej wystarczy nam dzbanek filtrujący 2,8 l. Jeżeli jednak mamy dużą rodzinę bądź też filtrowanej wody używacie również do gotowania w garnkach czy do czajnika, wówczas należy zastanowić się, czy bardziej odpowiedni nie będzie dzbanek do filtrowania wody 4,2 l. Większość dzbanków filtrujących posiada specjalny wskaźnik zużycia, dzięki któremu możemy szybko zaobserwować, kiedy należy zmienić filtr. Średnio zmiana filtra powinna nastąpić po około 4 tygodniach. Przefiltrowanej wody warto używać prócz picia, również do zagotowania jej w czajniku, dzięki temu znacznie zminimalizujemy ilość kamienia osadzającego się na jego dnie i ściankach.

Aquaphor dzbanek filtrujący

Szczególnie polecane przez nas są dzbanki filtrujące Aquaphor. Sprzedawane są w zestawach z filtrami. W naszej ofercie posiadamy dzbanki z nowoczesnego tworzywa sztucznego, wyglądające identycznie jak szklane, będące jednocześnie lżejsze i mniej podatne na stłuszczenia. Dzbanek Aquaphor posiada specjalny wskaźnik zużycia, który pokazuje nam, kiedy nadchodzi czas na zmianę filtra. Dzbanek filtrujący byłby niczym, gdyby nie specjalny filtr do dzbanka Aquaphor. Dobrze kupić naczynia znanej firmy, nie tylko ze względu na jakość, ale również z racji dostępności wymiennych filtrów.

Dzbanuszki filtrujące

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl