• promocja
  • promocja

EMALIA FORTE

Marka EMALIA FORTE to powiew świeżości na rynku naczyń emaliowanych. Marka zachwyca energetycznymi kolorami, świetnym kontrastem oraz bardzo dobrym wykonaniem. W ofercie marki znajdziecie garnki, patelnie, formy do pieczenia, miski, kubeczki i inne akcesoria kuchenne typu cedzidło, chochle vintage oraz szumówki. Marka Emalia Forte znajdzie miłośników wśród młodych ludzi, ale też wśród osób, które emalię pamiętają z domu rodzinnego. Naczynia emaliowane to bardzo interesujący produkt ze względu na proces ich wytwarzania. Warto zaznaczyć, że są one w całości emaliowane ręcznie. Dowodem na to są delikatne prześwity koloru, malutkie "otworki" po bąbelkach powietrza przy uchwytach pokryw, czy nie do końca pokryty rant garnka. Czy jest to wada naczynia? Absolutnie. W dzisiejszych czasach należy docenić hand-made, ponieważ jesteśmy zalewani masową produkcją bez skaz. Dla nas wartość marki EMALIA FORTE rośnie w momencie, gdy myślimy o wszystkich ludziach, którzy pracują nad jakością tych naczyń. Wszystkie produkty sprawdzane są pod kątem jakości, bezpieczeństwa dla zdrowia i dla środowiska. Posiadają certyfikaty ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz Świadectwo Jakości Zdrowotnej. Stąd 4 letnia gwarancja jakości, ponieważ wiemy, że są dobre i bezpieczne. 

Garnki emaliowane Emalia Forte

Garnki emaliowane marki Emalia Forte to przede wszystkim prosta forma, mono- kolorystyczny styl oraz produkcja ręczna. Garnki są dostępne w wielu pięknych, mocnych kolorach, aż chce się z nich korzystać! W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o wspaniałych właściwościach emalii. Szklista powłoka emalii nie wchodzi w reakcje z żywnością i nie wydziela szkodliwych substancji, a dodatkowo jest higieniczna i łatwa do czyszczenia. Dzięki temu wszystkiemu w garnkach możemy zarówno przygotowywać, podgrzewać jak i przechowywać żywność, bez obawy o jej smak i właściwości.  Garnki Emalia Forte są zupełnie bezpieczne dla alergików, wskazane są również do gotowania posiłków dla dzieci i osób starszych. Garnki emaliowane Emalia Forte dostępne są w kilku rozmiarach od 1,65 do 7,7 litra pojemności. Marka Emalia Forte oferuje również idealnie dopasowane pokrywki emaliowane do garnków i tych samych rozmiarach i równie intensywnych kolorach, dzięki nim gotowanie jest prostsze i szybsze i bezpieczne. Pokrywki emaliowane Emalia Forte pozwalają gotować bez zbędnej utraty ciepła, co jest ekonomiczne i ekologiczne.

Miski i kubki emaliowane Emalia Forte

Wszystkie produkty marki Emalia Forte, w tym również kubki emaliowane wyróżnia wspaniała, mocna kolorystyka. W ofercie znajdziemy malinową czerwień, jagodowy niebieski, zielony jarmuż, krem oraz bardzo modny odcień musztardowy. Możesz skompletować zestaw do twojej kuchni w stylu mono-kolor lub zaszaleć i bawić się barwami. Wszystkie kolory można ze sobą łączyć w dowolny sposób. Ograniczać Cię będzie wyłącznie miejsce w szafkach kuchennych. Kubki emaliowane Emalia Forte przydają się do tak wielu czynności w kuchni, że warto zaopatrzyć się we wszystkie kolory, by móc ich zamiennie używać. Kubek emaliowany przydaje się do zagęszczenia zupy mąką ze śmietaną, do przygotowania budyniu, do wyklarowania masła… Bo należy wspomnieć również o tym, że kubek emaliowany Emalia Forte można bezpiecznie stawiać na kuchence. Dodatkowo, naczynia Emalia Forte są tak wytrzymałe, że niestraszne im są nawet stalowe akcesoria kuchenne. W ofercie marki możemy znaleźć również eleganckie, różnokolorowe miseczki emaliowane Emalia Forte. Energetyczne kolory na zewnątrz naczyń niesamowicie kontrastują z śnieżnobiałą powłoką wewnętrzną, co wygląda pięknie i gustownie.

Patelnie i rondle emaliowane Emalia Forte

Rondle, patelnie i inne emaliowane naczynia marki Emalia Forte produkowane są ręcznie. Najpierw wytłaczany jest kształt naczynia z blachy. Następnie spawane są uchwyty dodatkowe. W kolejnym etapie stal zostaje wytrawiona, suszona i pomalowana na kolor bazowy: czarny lub grafitowy. Jest to warstwa emalii, która służy do zabezpieczenia stali. Po wypaleniu warstwy bazowej każdy produkt zostaje emaliowany. Po każdej warstwie kolorystycznej produkt wypalany jest w temperaturach aż do 900 stopni C. Po czarnej warstwie bazowej kładziona jest warstwa koloru wewnętrznego, następnie kolor zewnętrzny i na końcu malowany jest rant naczynia. Rondle emaliowane Emalia Forte, możemy uznać za coś pomiędzy garnkami a kubkami, są to niewielkich rozmiarów naczynia z dwoma uchwytami lub rączką, przydatne do odgrzewania jedzenia, przygotowania dziecku zupki czy gotowania sosu. Te praktycznie naczynia, podobnie jak i patelnie emaliowane Emalia Forte są w pięciu intensywnych kolorach, a ich wnętrze jest pokryte śnieżnobiałą emalią. Patelnie emaliowane są głębokie na prawie 4 cm i można je wygodnie powiesić na relingu kuchennym. Wszystkie te naczynia tak jak garnki są dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek.

Formy emaliowane Emalia Forte

Styl naczyń EMALIA FORTE jest jak kameleon - niby tradycyjny, bo w końcu to klasyczna emalia, więc pasuje do tradycyjnej kuchni. Ale z drugiej strony ten kolor i bogaty asortyment mówią, że spokojnie odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach. Jesteśmy pewni, że naczynia emaliowane EMALIA FORTE pokochają młodzi ludzie, ich rodzice i dziadkowie. W ofercie marki nie zabrakło form emaliowanych zarówno do tarty, jak i dużych blach do pieczenia. Formy do tarty Emalia Forte nadadzą się fantastycznie to upieczenia pysznej tarty, ale również do zrobienia smacznej pizzy, z kolei w emaliowanej formie do pieczenia może powstać znakomite ciasto bądź owoce pod kruszonką.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl