Foremki do babeczek 9 cm 6 sztuk czarne Foremki do babeczek 9 cm 6 sztuk czarne
Marka: SNB
Cena: 11,90 zł
zobacz więcej
Foremka do babeczek 5 cm 20 szt SNB Foremka do babeczek 5 cm 20 szt SNB
Marka: SNB
Cena: 18,90 zł
zobacz więcej
Foremki do babeczek 7 cm 10 sztuk czarne Foremki do babeczek 7 cm 10 sztuk czarne
Marka: SNB
Cena: 13,90 zł
zobacz więcej
Foremki do babeczek 9 cm 6 sztuk Foremki do babeczek 9 cm 6 sztuk
Marka: SNB
Cena: 8,90 zł
zobacz więcej

Foremki do babeczek

Pieczenie muffinek to świetna zabawa, szczególnie w każdej kuchni, do której wkraczają dzieci. Nauka pieczenia babeczek jest świetną formą zabawy i edukacji małych dzieci. Warto wybierać różne foremki do muffinek, aby nasze pociechy za każdym razem podziwiały i tworzyły coraz to nowe muffinki w innych kształtach i rozmiarach.

Foremki do muffinek i babeczek

Babeczki to coś co kochamy wszyscy, niezależnie od wieku! Czy są to suche muffinki, czy wykwintne babeczki z kremem, z owocami, z czekoladą... Ale czy wszyscy potrafimy je zrobić i wiemy w jakich formach bądź foremkach najlepiej się je robi? No tu już może być różnie, prawda? Zdecydowanie, najczęściej wybierane są foremki metalowe do babeczek, są bardzo praktyczne i przyjemnie się ich używa. Warto jednak pamiętać, żeby nie wkładać tych form do zmywarek, gdyż mogą się zniszczyć. W naszym sklepie mamy również do zaoferowania foremki silikonowe do muffinek, trzeba przyznać, że babeczki odchodzą od nich znacznie łatwiej, niż w przypadku foremek metalowych, a nasze muffinki bardzo ładnie wyglądają w nich podane.

Forma do pieczenia muffinek

Prócz pojedynczych foremek mamy również w sklepie formy do mini babeczek, różnej wielkości i z różną ilością gniazd. W przypadku tych form, nie musimy bawić się z pojedynczymi babeczkami tylko za jednym zamachem robimy 6 a nawet 12 babeczek! Formy do muffinek to doskonała możliwość na spędzenie czasu z najbliższymi podczas robienia wypieków.

Jak używać foremki silikonowe?

Są coraz bardziej popularne, a jednak wielu nadal zadaje sobie pytanie w jaki sposób piec w tych gumowych, ruchomych formach. Na czym polega fenomen tych foremek i jak możemy ich używać? Foremki silikonowe do babeczek mogą być używane nie tylko do pieczenia, ale też do zamrażania! Bez problemu wytrzymują temperatury od -60°C do +230°C. Dodam jeszcze od siebie, że ręcznie robione czekoladki reese's wychodzą w silikonowych foremkach przepyszne! Warto pamiętać, aby babeczki wyciągać z foremek delikatnie – rękami, nie używając ostrych narzędzi, które mogą uszkodzić foremki do muffinek.

Wybierz swoje ulubione foremki na babeczki!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl