Formy i blachy do pieczenia ciast.

Różne formy do pieczenia i różne możliwości.

Formy do pieczenia to szeroka gama produktów. Różniące się kształtem oraz rozmiarem, dają nam możliwość wypiekania i przygotowywania różnych słodkości czy dań wytrawnych. W naszym sklepie znajdą Państwo nie tylko formy do wypiekania pojedynczych ciast, ale również formy do muffinek czy malutkich babeczek. 

Jakie formy do pieczenia są najlepsze? 

Formy to pieczenia to szeroki asortyment produktów niezbędnych w każdej kuchni. W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroki wybór form i foremek do pieczenia. Między innymi są to foremki do muffinek, formy do pieczenia babki czy tarty. Formy te wykonane są z różnych materiałów. Dla miłośników małych ciasteczek polecamy formy do muffinek oraz babeczek. 

Foremki silikonowe do pieczenia muffinów, babeczek i innych ciasteczek. 

Foremki silikonowe do pieczenia to produkty o różnych kształtach i kolorach. Formy silikonowe są nowoczesne, nie przywierają i dają nam możliwość pieczenia ciasteczek o różnym kształcie. Najbardziej popularne są silikonowe foremki do pieczenia muffinek, do których nie potrzebujemy papierków ani dodatkowym foremek. Ponadto z oferty foremek silikonowych można znaleźć foremki w kształcie serc, choinek, gwiazdek. Są to formy w kształcie prostokątów z różnymi wzorami lub zestawy pojedynczych foremek.

Tradycyjne ocynkowane formy do pieczenia babki. 

Formy to pieczenia tarty i babki to formy ocynkowane, w zupełności bezpieczne dla zdrowia i łatwe w czyszczeniu. Są to formy uniwersalne, w których możemy przygotować również inne wypieki. Jak każdą formę przed pieczeniem, formy ocynkowane również należy natłuścić. Formy do pieczenia, inaczej nazywane blachami fakturowanymi, posłużą nam do przygotowania babki świątecznej, tortów, ciast w kształcie serca lub kwiatka. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl