Garnki z odlewu aluminium z powłoką nieprzywierającą.

  • promocja

Garnki aluminiowe z powłoką nieprzywierającą.

Garnki aluminiowe to nowoczesny produkt, który powstaje z odlewu aluminium. To już nie jest ten rodzaj garnków aluminiowych, które używane były na biwakach oraz w terenie. Garnki z odlewu aluminium to całkiem nowe pojęcie oraz nowe możliwości. Charakteryzują się wysoką jakością powłok, które chronią przed przywieraniem żywności i są łatwe w czyszczeniu.

Garnki z odlewanego aluminium posiadają grube dno z wbudowanym dyskiem ferromagnetycznym. Co to oznacza? Przede wszystkim, dzięki zastosowaniu grubego dna, każdy garnek aluminiowy jest kompatybilny z kuchenką indukcyjną, nagrzewa się równomiernie i trzyma odpowiednio temperaturę. W garnku aluminiowym można gotować, podsmażać i dusić różnego rodzaju potrawy. Do czyszczenia należy używać delikatnych gąbek i płynów. W celu usunięcia trudniejszych zabrudzeń, wystarczy garnek aluminiowy wcześniej namoczyć. 

Garnki aluminiowe do gotowania i zapiekania w piekarniku.  

Garnek aluminiowy może również służyć jako naczynie do zapiekania, jeśli nie posiada silikonowych elementów. Warto zwrócić uwagę na odporność wszystkich materiałów zastosowanych do produkcji przed włożeniem garnka do piekarnika. Ciekawym produktem z rodzaju garnków aluminiowych jest seria naczyń Ambition Nature - są to garnki z powłoką mineralną odporne na przywieranie. 

W ofercie garnków z odlewu aluminium można znaleźć garnki pojedyncze w różnym rozmiarze oraz rondelki. Ciekawym produktem są również wysokie garnki z pokrywą oraz garnki w kształcie prostokątnym. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl