• promocja
  • nowość
Garnek do gotowania na parze Bio Plus 4,0L Garnek do gotowania na parze Bio Plus 4,0L Garnek do gotowania na parze Bio Plus 4,0L
Producent: SSW Germany
Cena: 144,00 zł
zobacz więcej

Garnek do gotowania na parze w ostatnich latach zyskał na popularności. Wszystko jest spowodowane chęcią zdrowego i smacznego odżywiania, a przygotowywanie czy to mięsa czy warzyw pod wpływem gorącej pary, pozwala zachować wartości odżywcze, wspaniały smak i świetną jakość potraw.

Posiłki, które są przygotowywane w garnkach do gotowania na parze, charakteryzują się walorami smakowymi, jak i dużą zawartością składników odżywczych. Taka obróbka mięs czy warzyw jest zdrowa, dietetyczna i do tego bardzo smaczna! Zarówno w sieci, jak i książkach kucharskich nie brakuje przepisów na ciekawe potrawy z wykorzystaniem garnków do gotowania na parze.

W naszej ofercie dostępne są różne garnki do gotowania na parze – małe, do przygotowywania drobnych posiłków czy warzyw, jak i duże, w których przygotujemy mięsa, ryby czy tradycyjne pyzy drożdżowe. Łatwe składanie, proste mycie i świetna jakość. Z czystym sumieniem możemy polecić każdy jeden garnek do gotowania na parze, który znalazł się w naszym sklepie internetowym!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl