Garnki emaliowane na indukcję i na gaz

  • promocja

Garnki emaliowane – sprawdzone naczynia kuchenne


Garnki emaliowane w polskiej kuchni cieszą się od ponad stu lat ogromną popularnością. W naszym sklepie jest ogromny wybór naczyń emaliowanych. Tradycyjne garnki emaliowane dziś są synonimem zdrowego trybu życia i stylu. Szeroka oferta spełni wymagania zarówno miłośników stylu retro jak i nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Garnki emaliowane produkuje się dziś wciąż tradycyjnymi, ręcznymi metodami, jednak z zachowaniem rygorystycznych przepisów europejskich. Wszystkie garnki sprzedawane w naszym sklepie internetowym maja atest PZH. Garnki emaliowane są ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

Komplet garnków emaliowanych – najzdrowsze garnki


Garnki emaliowane są uznawane przez dietetyków na najbezpieczniejsze garnki pod względem zdrowotnym. Szklista powłoka emaliowana jest wypalana w bardzo wysokich temperaturach. Gładka emalia jest całkowicie szczelna, dzięki temu jest łatwa do utrzymania w czystości. Nie ma żadnych zakamarków, w których mogłyby się rozwijać bakterie. Co istotne, emalia nie wchodzi w reakcję z produktami spożywczymi – podobnie jak szkło. Nie przenikają do jedzenia żadne alergeny. Nowoczesne garnki emaliowane można bez obaw myć w zmywarce. Garnki emaliowane są najlepszym wyborem dla rodzin z małymi dziećmi. Są wskazane do użytkowania przez osoby chore i alergików. Każdy smakosz wie, że to właśnie z garnków emaliowanych mamy najsmaczniejsze potrawy. Te naczynia właśnie nie zmieniają ani smaku, ani aromatu dań. Kochasz dobrą kuchnię? Wybierz garnki emaliowane!

Garnki emaliowane – garnki na indukcję


Czy garnki emaliowane nadają się na indukcję? Tak. Naczynia emaliowane produkuje się ze stali węglowej, która ma właściwości ferromagnetyczne, zatem działa na kuchenkach indukcyjnych. Garnki emaliowane nie potrzebują dodatkowych wkładów w dnie aby działać na płytach indukcyjnych. Są to garnki w pełni uniwersalne. Można zakupić komplet garnków emaliowanych nie bojąc się, że po zmianie kuchenki nie zadziałają. Zestaw ganków emaliowanych posłuży do przygotowania posiłków zarówno na kuchniach elektrycznych, gazowych, halogenowych jak i na indukcji. Garnki emaliowane to najlepszy przyjaciel w kuchni. Są niezawodne.

 

 

Zestaw garnków emaliowanych – wybierz swój.


Garnki emaliowane można kupować zarówno pojedynczo jak i w zestawach. Komplety garnków emaliowanych, które oferujemy Państwu można dobrać ze względu na wielkość garnków – większość kompletów to cztery garnki o różnych rozmiarach. Wybierając wyposażenie kuchni i akcesoria kuchenne sugerujemy się także dizajnem. Oferujemy Państwu garnki emaliowane w wielu kolorach i w różnej stylistyce. Nowoczesne i proste ECO CERAMIC, minimalistyczne BELIS LUX lub w stylu retro jak np. BELIS LAWENDA. Warto obejrzeć całą ofertę. Warto także porozmawiać z naszymi konsultantami, którzy o garnkach emaliowanych wiedzą wszystko

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl