Z tradycyjną kuchnią polską kojarzą nam się garnki emaliowane. Są trwałe, odporne na uszkodzenia i promienie UV. Produkty wykonane z emalii kojarzą nam się z lśniącym kolorem i oryginalnym wzornictwem, które nie ma sobie równych.

W każdym domu można znaleźć przynajmniej jeden garnek emaliowany, który towarzyszył nam przez okres dzieciństwa. Biorąc go do ręki, możemy w myślach przywołać smak zupy babci czy budyniu od mamy. Choć w sklepach znajdziemy wiele nowych produktów, to powrót do tradycji jest czystą przyjemnością.

Nowa technologia produkcji sprawiła, że garnki emaliowane na indukcję to podstawa. Ponadto pasują do każdego innego typu kuchenki, między innymi gazowej czy ceramicznej. Garnki emaliowane są świetne dla alergików oraz osób, które stawiają na zdrowy styl życia. Powłoka naczyń jest szklista, dlatego nie występuje tutaj proces korozji, mogący negatywnie odbijać się na naszym zdrowiu. Materiał jest niezwykle trwały i gwarantuje swoją użyteczność przez wiele lat. Wystarczy wybrać odpowiednie akcesoria kuchenne bez dodatku stali, a do czyszczenia używać delikatnych materiałów. Idealnie będą wypełniać miejsce w Twojej kuchni, pomagając w przygotowywaniu zdrowych, pełnych pasji i smaków potraw dla całej rodziny! Zachęcamy do sprawdzenia oferty na polskie garnki emaliowane takich producentów jak Silesia RybnikElo Pol czy Emalia Olkusz (TPS).

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl