Garnek do gotowania mleka OLIVE 1,6 l Garnek do gotowania mleka OLIVE 1,6 l Garnek do gotowania mleka OLIVE 1,6 l
Producent: SSW Germany
Cena: 34,90 zł 45,50 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Mlecznik SSW Profi Star 1,7 l Mlecznik SSW Profi Star 1,7 l Mlecznik SSW Profi Star 1,7 l
Producent: SSW Germany
Cena: 44,90 zł
szt.
zobacz więcej
Nóż do pizzy SSW Nóż do pizzy SSW
Producent: SSW Germany
Cena: 9,20 zł
szt.
zobacz więcej
Rondel z pokrywą PICANTO 25 cm Rondel z pokrywą PICANTO 25 cm Rondel z pokrywą PICANTO 25 cm
Producent: SSW Germany
Cena: 69,90 zł 87,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Garnek do mleka Odelo PABLO zielony 1,5L Garnek do mleka Odelo PABLO zielony 1,5L Garnek do mleka Odelo PABLO zielony 1,5L
Producent: Delhan
Cena: 32,00 zł
zobacz więcej

Gotowanie mleka czy produktów mlecznych, w tym też sosów (np. beszamelowych), wymaga specjalnego i bezpiecznego traktowania. Chwila nieuwagi i mleko może wykipieć lub się zważyć. Dlatego polecamy mleczniki, które pozwalają na szybkie zagrzanie płynów.

Garnki do gotowania mleka charakteryzują się specjalnie wyprofilowanymi krawędziami naczynia, aby w prosty sposób można było przelewać płyny, bez rozlania. Grube ściany oraz nieprzywierające dno sprawia, że mleko czy inne produkty mlecznopodobne nie będą odkładać się na powierzchni i wchodzić w reakcje cehmiczne.

Materiały, które zostały wykorzystane do wykonania mleczników są bezpieczne dla zdrowia, nie wchodzą w reakcje chemiczne i co ważne – garnek do gotowania mleka się nie odkształca. Gwarantuje świetną jakość przez długi okres czasu, dlatego zakup będzie inwestycją na lata. Zachęcamy do dokładnego przeglądania naszej oferty, garnki do gotowania mleka różnią się pojemnością, wyglądem czy kształtem. Są dostosowane do różnych kuchenek, w tym indukcyjnych, wystarczy tylko zagłębić się w dokładne opisy przy produktach.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl