Garnki z grubym dnem i mleczniki

Garnek do mleka Odelo PABLO czarny 1,5L Garnek do mleka Odelo PABLO czarny 1,5L
Marka: Delhan
Cena: 32,00 zł
zobacz więcej
Garnek do mleka Odelo PABLO zielony 1,5L Garnek do mleka Odelo PABLO zielony 1,5L
Marka: Delhan
Cena: 32,00 zł
zobacz więcej
Garnek do mleka Odelo PABLO żółty 1,5L Garnek do mleka Odelo PABLO żółty 1,5L
Marka: Delhan
Cena: 32,00 zł
zobacz więcej

Garnki do gotowania mleka oraz mleczniki ze stali nierdzewnej. 

Gotowanie mleka czy produktów mlecznych, w tym też sosów (np. beszamelowych), wymaga specjalnego i bezpiecznego traktowania. Chwila nieuwagi, a mleko może wykipieć. Dlatego polecamy garnki do gotowania mleka, które stworzone są do tego typu produktów.

Jak wygląda garnek do gotowania mleka?

Garnek do gotowania mleka charakteryzuje odpowiednia wysokość oraz wyprofilowane krawędzie ułatwiające przelewanie. Grube ściany oraz dno sprawiają, że mleko nie będzie odkładać się na powierzchni i przywierać do garnka.

W naszej ofercie znajda Państwo garnki ze stali nierdzewnej do gotowania mleka oraz emaliowane mleczniki. Stalowy garnek do gotowania mleka posiada uchwyt z tworzywa sztucznego. Niektóre dodatkowo wyposażone są w gwizdek, który informuje o zagotowaniu płynu. Oprócz prostych garnków emaliowanych posiadamy również garnek do gotowania mleka z płaszczem wodnym. Płaszcz wodny pozwala na równomierne podgrzewanie mleka oraz zapobiega przypalaniu. Jeśli wybierają Państwo garnek do gotowania mleka na indukcje, zachęcamy do zwrócenia uwagi na szczegółową charakterystykę każdego z garnków.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl