Sokowniki do przygotowania przetworów na zimę

Sokownik ze stali nierdzewnej to klasyk. 

Sokownik to świetny produkt dla osób ceniących sobie naturalność i sezonowość przetworów owocowych. Jest prostym urządzeniem, które pozwoli nam na zrobienie soku z każdych owoców. W naszym sklepie gwarantujemy szybką dostawę oraz jakość!

Jeśli przygotowujesz się do sezonu na soki koniecznie zapoznaj się znasza ofertą. W naszym sklepie proponujemy specjalne sokowniki parowe ze stali nierdzewnej, które każdemu ułatwią pracę. Wystarczy zgodnie z instrukcją przygotować sokownik, uzupełnić owocami i wodą. Następnie postawić na kuchence i czekać aż napełni się pysznym sokiem. 

Sokownik parowy - budowa. 

Na sokownik składa się garnek do wody, garnek do zbierania soku z wężykiem oraz garnek do owoców z pokrywką. Wszystkie są różnej pojemności i zostały specjalnie zaprojektowane do otrzymywania soków ze świeżych owoców. Wykonane są ze stali nierdzewnej, są odporne na korozję i nie ulegają przebarwieniu. 

Sokownik parowy z kranikiem.

Sokownik parowy z kranikiem do garnek do soku, który pasuje na indukcję, na gaz oraz na inne kuchenki domowe. Jeśli już kiedyś używałeś sokownika to na pewno wiesz, jakie to proste. Wystarczy uzupełnić komory sokownika owocami i wodą i postawić nad źródłem ciepła. Pamiętaj o zablokowaniu odpływu. Kiedy sok już będzie gotowy, uzupełnij nim butelki. Soki można pasteryzować w warunkach domowych i zapełnić spiżarnie na zimę.   

Jeśli przygotowujesz się do sezonu na soki owocowe zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jaki wybrać sokownik?

Najbardziej popularne są sokowniki parowe ze stali nierdzewnej. Wysokiej jakości stal nierdzewna jest odporna na kwaśne owoce i nie powoduje korozji. Sokownik ze stali nierdzewnej to produkt, który będzie Ci służył przez wiele sezonów. Wystarczy raz zainwestować w dobre urządzenie i co sezon można przygotowywać pyszne domowe soki. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl