Opcje przeglądania
Szybkowar Elo Fit for Fun 3,2L Szybkowar Elo Fit for Fun 3,2L
Producent: ELO Germany
Cena: 239,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szybkowar stalowy MILANO 6 L Szybkowar stalowy MILANO 6 L
Producent: Konighoffer
Cena: 245,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szybkowar z rączką GERLACH 6L Szybkowar z rączką GERLACH 6L Szybkowar z rączką GERLACH 6L
Producent: GERLACH
Cena: 279,00 zł 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Szybkowar stalowy GERLACH 6L Szybkowar stalowy GERLACH 6L Szybkowar stalowy GERLACH 6L
Producent: GERLACH
Cena: 349,00 zł 499,00 zł
zobacz więcej
  • promocja

Na pewno każdy z Państwa zna to uczucie, kiedy obiad jest już prawie gotowy a ziemniaki dopiero dochodzą do wrzenia. Z pomocą oferujemy Państwu szybkowar, który pod ciśnieniem skraca czas gotowania. Jest przydatny nie tylko do ziemniaków, ale i każdej innej potrawy.

Szybkowar jest naczyniem wykonanym ze stali nierdzewnej. Szybkowar to naczynie z uchwytem mocujący oraz pokrywą. Pokrywa szybkowaru posiada widoczne zazębienia do łączenia jej z naczyniem oraz uszczelkę. Gotowanie w szybkowarze opiera się na wysokim ciśnieniu. Szybkowar wyposażony jest w zawór, który reguluje utrzymanie stałego, podwyższonego ciśnienia oraz w zawór bezpieczeństwa, otwierający się w przypadku zablokowania zawodu regulującego. Szybkowary posiadają wiele zalet. Przyspieszają gotowanie, co pozwala na oszczędność czasu i energii. Dodatkowo przez skrócony czas obróbki termicznej zachowujemy więcej wartości odżywczych w każdym daniu.

W naszym sklepie znajdą Państwo szybkowary GERLACH, ELO Germany oraz innych producentów. Każdy kompatybilny jest z kuchenką gazową, płytą indukcyjną czy inną. Szybkowary ze stali nierdzewnej są wysokiej jakości i gwarantują zadowolenie z zakupu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl