Opcje przeglądania

Garnki szybkowary do gotowania pod ciśnieniem.

Szybkowar na indukcję oraz szybkowar na gaz – dla każdego! 

Na pewno każdy z Państwa zna to uczucie, kiedy obiad już prawie gotowy, a ziemniaki dopiero dochodzą do wrzenia. Z pomocą oferujemy Państwu szybkowar na kuchenkę gazową lub szybkowar na kuchenkę indukcyjną, który pod ciśnieniem skraca czas gotowania. Jest przydatny nie tylko do ziemniaków, ale i każdej innej potrawy. Zainwestuj w szybkowar i pozwól się zaskoczyć.

Szybkowar do czego ? Szybkowar jak gotować ?

Szybkowar jest naczyniem wykonanym ze stali nierdzewnej. Naczynie posiada uchwyt mocujący oraz pokrywę. Pokrywa szybkowaru posiada widoczne zazębienia do łączenia jej z naczyniem oraz uszczelkę. Gotowanie w szybkowarze opiera się na wysokim ciśnieniu. Szybkowar 3 litry wyposażony jest w zawór, który reguluje utrzymanie stałego, podwyższonego ciśnienia oraz w zawór bezpieczeństwa, otwierający się w przypadku zablokowania zawodu regulującego. Szybkowary posiadają wiele zalet. Przyspieszają gotowanie, co pozwala na oszczędność czasu i energii. Dodatkowo przez skrócony czas obróbki termicznej zachowujemy więcej wartości odżywczych w każdym daniu. W szybkowarze można ugotować wcześniej wspomniane ziemniaki, ryż i kaszę. Świetnie sprawdzi się przy daniach wymagających takich jak dania na bazie fasoli, grochu czy kapusty. W szybkowarze można przygotować każdy rodzaj zupy, łącznie z rosołem. Rosół z szybkowaru jest równie dobry co tradycyjny. Szybkowar to wielofunkcyjne urządzenie, które może służyć jako szybkowar do mięsa oraz szybkowar do szynki. Dzięki szybkiej pracy szybkowaru przygotujesz danie dla wielu osób w krótkim czasie.

Jak długo gotuje się w szybkowarze?

Szybkowar daje wiele możliwości w kuchni. Jego największą zaletą jest to, że w dużej mierze skraca czas gotowania. Najczęściej używany jest do gotowania ziemniaków, zajmuje to ok. 4-5 minut. Wiele osób przygotowuje w szybkowarze codzienne zupy. Czas gotowania zup kształtuje się pomiędzy 10-20 minut w zależności od rodzaju zupy. Szybkowar świetnie sprawdza się również do przygotowania wymagających potraw, takich jak kapuśniak, grochówka, bigos czy duszenie różnego rodzaju mięs. W każdym wypadku szybkowar pozwala nam na zachowanie wartości potraw oraz uzyskanie doskonałego smaku. Ciekawym produktem jest również szybkowar z wkładką do gotowania na parze. Szybkowar na pare daje nam możliwość przygotowania dań o obniżonej zawartości kalorii.

Jaki szybkowar wybrać do gotowania w zapleczu domowym? Ranking na szybkowar.

W naszym sklepie znajdą Państwo szybkowary różnych marek. Najbardziej popularny z nich to szybkowar Gerlach, ELO Germany oraz szybkowar Hoffen. Każdy szybkowar jest kompatybilny z kuchenką gazową, płytą indukcyjną czy inną. Szybkowary ze stali nierdzewnej są wysokiej jakości i gwarantują zadowolenie z zakupu. Do wyboru są szybkowary różnej pojemności: 2,7 l, 3l, 6l. 

 

Szybkowar opinie. 

Szybkowar jest to produkt, który uznaje wielu konsumentów. Opinie są różne, natomiast wiele osób przekonuje się po pierwszym użytkowaniu. Jak już wcześniej pisaliśmy, szybkowar znacznie skraca czas gotowania. Zaleta ta jest ważna szczególnie w przypadku dań, które wymagają czasu podczas gotowania tradycyjnego. Wiele osób zachwala szybkowar za jego wysoką jakość i trwałość. Jest to zakup na długie lata

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl