Szybkowary tradycyjne i prosty szybkowar

Szybkowar na indukcję oraz szybkowar na gaz – dla każdego!

Na pewno każdy z Państwa zna to uczucie, kiedy obiad już prawie gotowy, a ziemniaki dopiero dochodzą do wrzenia. Z pomocą oferujemy Państwu szybkowar na kuchenkę gazową lub szybkowar na kuchenkę indukcyjną, który pod ciśnieniem skraca czas gotowania. Jest przydatny nie tylko do ziemniaków, ale i każdej innej potrawy. Zainwestuj w szybkowar i pozwól się zaskoczyć. Przepisy na dania w szybkowarze są ogólnodostępne w sieci, więc nie będziesz miał problemu z ugotowaniem pierwszego dania. Każdy szybkowar zawiera również instrukcję obsługi, w której zawarte są najważniejsze informacje oraz czas gotowania większości podstawowych produktów i potraw.

Do czego służy szybkowar?

Szybkowar jest naczyniem wykonanym ze stali nierdzewnej. Na czym polega działanie szybkowaru? W szybkowarze potrawy gotują się szybciej, ponieważ w szczelnie zamkniętym garnku wytwarza się wysokie ciśnienie.  Budowa szybkowarów jest bardzo podobna. Każde naczynie posiada uchwyt mocujący oraz pokrywę. Pokrywa szybkowaru posiada widoczne zazębienia do łączenia jej z naczyniem oraz uszczelkę. Jak już wcześniej wspomniano, gotowanie w szybkowarze opiera się na wysokim ciśnieniu. Szybkowar wyposażony jest w zawór, który reguluje utrzymanie stałego, podwyższonego ciśnienia oraz w zawór bezpieczeństwa, otwierający się w przypadku zablokowania zawodu regulującego. Szybkowary posiadają wiele zalet. Przyspieszają gotowanie, co pozwala na oszczędność czasu i energii. Dodatkowo przez skrócony czas obróbki termicznej zachowujemy więcej wartości odżywczych w każdym daniu. W szybkowarze można ugotować wcześniej wspomniane ziemniaki, ryż i kaszę. Świetnie sprawdzi się przy daniach wymagających takich jak dania na bazie fasoli, grochu czy kapusty. W szybkowarze można przygotować każdy rodzaj zupy, łącznie z rosołem. Rosół z szybkowaru jest równie dobry co tradycyjny. Szybkowar to wielofunkcyjne urządzenie, które może służyć jako szybkowar do mięsa oraz szybkowar do szynki. Dzięki szybkiej pracy szybkowaru przygotujesz danie dla wielu osób w krótkim czasie.

Jak długo gotuje się w szybkowarze? O ile skraca czas gotowania?

Szybkowar daje wiele możliwości w kuchni. Jego największą zaletą jest to, że w dużej mierze skraca czas gotowania. Najczęściej używany jest do gotowania ziemniaków, zajmuje to ok. 4-5 minut. Wiele osób przygotowuje w szybkowarze codzienne zupy. Czas gotowania zup kształtuje się pomiędzy 10-20 minut w zależności od rodzaju zupy. Szybkowar świetnie sprawdza się również do przygotowania wymagających potraw, takich jak kapuśniak, grochówka, bigos czy duszenie różnego rodzaju mięs. W każdym wypadku szybkowar pozwala nam na zachowanie wartości potraw oraz uzyskanie doskonałego smaku. Ciekawym produktem jest również szybkowar z wkładką do gotowania na parze. Szybkowar na parę daje nam możliwość przygotowania dań o obniżonej zawartości kalorii. Szybkowar do gotowania na parze wyposażony jest w dodatkowe naczynie, które wkłada się do środka garnka.

Szybkowar do gotowania w zapleczu domowym?

W naszym sklepie znajdą Państwo szybkowary różnych marek. Najbardziej popularny z nich to szybkowar GERLACH, ELO Germany oraz innych producentów. Każdy szybkowar kompatybilny jest z kuchenką gazową, płytą indukcyjną czy inną. Szybkowar na płytę indukcyjną staje się bardzo popularny z biegiem czasu i jest alternatywą dla szybkowarów na prąd. Szybkowary ze stali nierdzewnej są wysokiej jakości i gwarantują zadowolenie z zakupu. Do wyboru są szybkowary różnej pojemności: 2,7 l, 3l, 6l.

Opinie o szybkowarze. Po co nam szybkowar?

Szybkowar jest to produkt, który uznaje wielu konsumentów. Opinie są różne, natomiast wiele osób przekonuje się po pierwszym użytkowaniu. Jak już wcześniej pisaliśmy, szybkowar znacznie skraca czas gotowania. Zaleta ta jest ważna szczególnie w przypadku dań, które wymagają długiego czasu podczas gotowania tradycyjnego. Wiele osób zachwala szybkowar za jego wysoką jakość i trwałość. Jest to zakup na długie lata. Szybkowary są wielofunkcyjne i pozwalają na przygotowanie wielu różnych dań, od zup, aż po soczyste mięsa. Najczęściej poszukiwany szybkowar to szybkowar na płytę indukcyjną oraz szybkowar z funkcją gotowania na parze. Oba rodzaje znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl