Opcje przeglądania

Na pewno każdy z Państwa zna to uczucie, kiedy obiad jest już prawie gotowy, a ziemniaki dopiero dochodzą do wrzenia. Z pomocą oferujemy Państwu szybkowar, który pod ciśnieniem skraca czas gotowania. Jest przydatny nie tylko do ziemniaków, ale i każdej innej potrawy.

Szybkowar jest naczyniem wykonanym ze stali nierdzewnej. Szybkowar to naczynie z uchwytem mocujący oraz pokrywą. Pokrywa szybkowaru posiada widoczne zazębienia do łączenia jej z naczyniem oraz uszczelkę. Pokrywa jest bardzo szczelna i gwarantuje bezpieczeństwo podczas gotowania. Gotowanie w szybkowarze opiera się na wysokim ciśnieniu. Szybkowar wyposażony jest w zawór, który reguluje utrzymanie stałego, podwyższonego ciśnienia oraz w zawór bezpieczeństwa, otwierający się w przypadku zablokowania zawodu regulującego. Szybkowary posiadają wiele zalet. Przyspieszają gotowanie, co pozwala na oszczędność czasu i energii. Dodatkowo przez skrócony czas obróbki termicznej zachowujemy więcej wartości odżywczych w każdym daniu.

Szybkowar daje wiele możliwości w kuchni. Jego największą zaletą jest to, że w dużej mierze skraca czas gotowania. Najczęściej używany jest to gotowania ziemniaków, zajmuje to ok. 4-5 minut. Wiele osób przygotowuje w szybkowarze codzienne zupy. Czas gotowania zup kształtuje się pomiędzy 10-20 minut w zależności od rodzaju zupy. Szybkowar świetnie sprawdza się również do przygotowania wymagających potraw, takich jak kapuśniak, grochówka, bigos czy duszenie różnego rodzaju mięs. W każdym wypadku szybkowar pozwala nam na zachowanie wartości potraw oraz uzyskanie doskonałego smaku. 

W naszym sklepie znajdą Państwo szybkowary GERLACH, ELO Germany oraz innych producentów. Każdy kompatybilny jest z kuchenką gazową, płytą indukcyjną czy inną. Szybkowary ze stali nierdzewnej są wysokiej jakości i gwarantują zadowolenie z zakupu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl