• promocja
Komplet garnków 10 el. Gerlach SUPERIOR Komplet garnków 10 el. Gerlach SUPERIOR
Marka: GERLACH
Cena: 1 150,00 zł
zobacz więcej
Komplet garnków 3 el. Gerlach HARMONY Komplet garnków 3 el. Gerlach HARMONY
Marka: GERLACH
Cena: 499,00 zł
zobacz więcej
Komplet garnków 8 el. Gerlach BRAVA Komplet garnków 8 el. Gerlach BRAVA
Marka: GERLACH
Cena: 449,00 zł
zobacz więcej
Komplet garnków 9 el. Gerlach PRESTIGE Komplet garnków 9 el. Gerlach PRESTIGE
Marka: GERLACH
Cena: 1 150,00 zł
zobacz więcej
Komplet garnków 9 el. Gerlach SENDO Komplet garnków 9 el. Gerlach SENDO
Marka: GERLACH
Cena: 699,00 zł
zobacz więcej

Garnki stalowe Gerlach

Poszukując tradycyjnych garnków ze stali nierdzewnej do Twojej kuchni, warto zwrócić uwagę na garnki marki Gerlach. Garnki Gerlach to solidne i eleganckie produkty, które sprostają największym wymaganiom konsumentów. Garnki Gerlach to produkty ponadczasowe, ale również nowoczesne. Różnorodność linii produktów marki daje nam szeroki wybór garnków do kuchni w każdym stylu. Garnki Gerlach dostępne są w formie kompletów garnków oraz jako garnki na sztuki. Niezależnie od materiału z jakiego zostały wykonane, wszystkie współgrają z kuchenką indukcyjną oraz gazową.

Klasyczne garnki Gerlach ze stali nierdzewnej.

Marka Gerlach kojarzy nam się z wysoką jakością garnków ze stali nierdzewnej. Garnki te charakteryzują się odpornością na wysokie temperatury oraz korozję. Wzmacniana stal garnków chroni je również przed odkształceniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Stalowe garnki Gerlach świetnie pasują na kuchenkę indukcyjną. Linie garnków stalowych dostępne są w wersji z połyskiem oraz w wersji matowej. Garnki stalowe marki Gerlach posiadają wiele udogodnień takich jak szklane, żaroodporne pokrywy, miarki wewnątrz garnków oraz sitka w pokrywach do odcedzania.

Nowoczesne garnki Gerlach z aluminium.

Kolejną propozycją marki Gerlach są garnki aluminiowe. Nowoczesne garnki aluminiowe charakteryzują się wysokiej jakości powłoką nieprzywierającą, która w dużym stopniu zwiększa komfort gotowania. Rodzaj powłoki, jaką posiadają garnki aluminiowe, to zazwyczaj powłoka ceramiczna. W garnkach aluminiowych można podsmażać i gotować jednocześnie, nie troszcząc się o przywieranie żywności. Garnki aluminiowe Gerlach są lekkie i poręczne. Dodatkowo wyróżniają się ciekawym designem i kolorem. Wyposażone są w trójwarstwowe dno, które gwarantuje doskonałe przewodnictwo cieplne na kuchence indukcyjnej oraz gazowej.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl