Garnki Valdinox do nowoczesnego gotowania

Garnek odlewany Valdinox BLACK 24cm 4,2L Garnek odlewany Valdinox BLACK 24cm 4,2L
Marka: Valdinox
Cena: 120,00 zł
zobacz więcej

Garnki VALDINOX – nowoczesne garnki z powłoką nieprzywierającą.

Współczesne garnki aluminiowe łączą w sobie najlepsze cechy nowoczesnych naczyń kuchennych. Garnki VALDINOX są bezpieczne dla zdrowia, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i rygorystycznych reżimów produkcyjnych. Polska marka VALDINOX projektuje garnki o wspaniałych walorach technologicznych, dzięki którym gotowanie staje prostsze i przyjemniejsze. Zastosowane w garnkach metody produkcji odlewanego aluminium die-cast i technologia aluminium odkuwanego tzw. technologia forged, sprawiają, że są to naczynia bardzo mocne i trwałe. Korpus garnków pokrywają szczelne i higieniczne powłoki nieprzywierające, dzięki którym garnki są łatwe do mycia i bezpieczne pod względem zdrowotnym.

Uniwersalne garnki VALDINOX

Garnki z odlewu aluminium można używać na wszystkich rodzajach kuchenek. W garnkach Valdinox można gotować zarówno na tradycyjnych kuchniach gazowych, kuchenkach elektrycznych, są to także garnki na indukcję. Garnki VALDINOX mają wewnątrz doskonałe powłoki nieprzywierające, które pozwalają bez kłopotu potrawę najpierw podsmażyć, a potem gotować lub dusić pod przykryciem. Seria VALDINOX POWER, w której garnek i pokrywka są wykonane z aluminium pozwala także na wkładanie garnków do piekarnika w temperaturze do 220°C. Garnki Validnox wyposażono w 3- warstwową szwajcarską powłokę non- stick tzw. Ilag Durit Protect albo w powłokę mineralną Dyflon, która przypomina z wyglądu kamień. Powierzchnia garnków ogranicza przypalenia i jest bardzo łatwa do umycia – wystarczy ciepła woda i miękka myjka.

Design garnków VALDINOX

Dla nowoczesnego konsumenta garnki muszą być nie tylko praktyczne, zdrowe i nowoczesne. Młodsze pokolenie rozsmakowało się w designerskich przedmiotach codziennego użytku. Także garnki muszą pasować do wnętrza, do naszych upodobań. Garnki VALDINOX są dostępne w kilku kolekcjach. Można wybrać stonowane, eleganckie VALDINOX ROCK. Dla odważnych – mocny akcent kolorystyczny – garnki VALDINOX RED. Niezwykle pięknie prezentuje kolekcja garnków VALDINOX AURUM, które nawiązują do minimalizmu orientalnych naczyń. Nowością jest kolekcja garnków VALDINOX ULTRA PLUS – to garnki ze stali nierdzewnej. Te profesjonalne garnki są odpowiedzią na oczekiwania nowoczesnego klienta. Marka Valdinox wciąż podąża za trendami i za nowoczesnymi rozwiązaniami. Wyszukaj swoją kolekcję garnków Valdinox w naszym sklepie internetowym i ciesz się dobrą kuchnią i pięknymi naczyniami.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl