Komplety garnków emaliowanych - tradycja i zdrowie.

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Komplety garnków emaliowanych to produkt ekologiczny i przyjazny dla zdrowia.

Garnki emaliowane to tradycyjny produkt polski. Ich wygląd, wzornictwo i kolorystyka u niejednej osoby przywołują wspomnienia z młodości. W naszym sklepie znajdą Państwo proste, jak i bardzo nowoczesne zestawy garnków emaliowanych, które idealnie pasują do każdego wnętrza kuchni.

Komplet garnków emaliowanych to produkt dla osób, które szczególnie dbają o jakość i prozdrowotność przygotowanych potraw. Powłoka emaliowana to rodzaj powłoki szklanej, dlatego należy do produktów ekologicznych. Komplety garnków emaliowanych produkowane są w małych fabrykach, gdzie większość etapów produkcji odbywa się ręcznie. Delikatne niedociągnięcia wynikające z pracy ręcznej to wręcz atut naczyń emaliowanych. Powłoka emaliowana nie wchodzi w interakcję z żywnością, daje możliwość przechowywania oraz pozwala na różne metody przygotowania potraw. Komplety garnków emaliowanych nadają się do gotowania, smażenia oraz pieczenia w piekarniku. Do zapiekania w piekarniku należy wybrać komplety garnków emaliowanych ze stalowym elementami. W naszym sklepie znajdą Państwo zestawy składające się z różnych rozmiarów i kształtów garnków emaliowanych. Dodatkowo komplety emaliowane charakteryzują się bogatą ofertą kolorystyczną.

Posiadamy zarówno garnki emaliowane na kuchenki indukcyjne, jak i gazowe, ceramiczne i inne. Szczegółowy opis kompletów garnków emaliowanych znajdą Państwo w opisie produktów. Warto zwrócić uwagę na dane techniczne, aby wybrać odpowiedni komplet garnków emaliowanych do swojej kuchni.

Nowoczesny zestaw garnków emaliowanych na indukcję. 

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem garnków do kuchni nowoczesnej to mamy dla Ciebie propozycje. W naszym sklepie znajdziesz ciekawe, proste i zarazem eleganckie wzory kompletów garnków emaliowanych. Jednym z naszych flagowych produktów jest zestaw garnków emaliowanych Mizar z produkcji Olkuskiej lub Balbina i Izydor marki Silesia Rybnik. Wszystkie te komplety garnków emaliowanych że odznaczają się wysoką jakością i świetnym designem. Komplet garnków emaliowanych Mizar, Balbina i Izydor to garnki emaliowane jednokolorowe z metalowym rantem. Każdy zestaw zawiera szklane pokrywy z metalowych uchwytem w komplecie. Dostępny jest zestaw garnków 3-elementowy oraz 4-elementowy. Kolorystyka dowolna, ale biały i kremowy komplet garnków to nasz faworyt do jasnych, nowoczesnych kuchni. 

 

Skorzystaj z naszej oferty i pozwól, aby w Twojej kuchni zagościła emalia. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl