Garnki emaliowane w zestawach - tradycja i zdrowie.

Garnki emaliowane w zestawach

Garnki emaliowane to tradycyjny produkt polski. Ich wygląd, wzornictwo i kolorystyka u niejednej osoby przywołują wspomnienia z młodości. W naszym sklepie znajdą Państwo proste, jak i bardzo nowoczesne zestawy garnków emaliowanych, które idealnie pasują do każdego wnętrza kuchni. Ponadto są to garnki ekologiczne i przyjazne dla zdrowia. Wśród wszystkich rodzajów garnków do gotowania, garnki emaliowane uważane są za najbardziej bezpieczne dla człowieka. Ze względu na to, że emalia to powłoka szklana porównywane są do naczyń ze szkła. Pasują do wszystkich typów kuchenek oraz do piekarnika. Dobre garnki emaliowane można myć w zmywarce.

Komplet garnków emaliowanych - wybór w stronę zdrowia. 

Komplet garnków emaliowanych to produkt dla osób, które szczególnie dbają o jakość i prozdrowotność przygotowanych potraw. Powłoka emaliowana to rodzaj powłoki szklanej, dlatego należy do produktów ekologicznych. Komplety garnków emaliowanych produkowane są w małych fabrykach, gdzie większość etapów produkcji odbywa się ręcznie. Delikatne niedociągnięcia wynikające z pracy ręcznej to wręcz atut naczyń emaliowanych. Powłoka emaliowana nie wchodzi w interakcję z żywnością, daje możliwość przechowywania oraz pozwala na różne metody przygotowania potraw. Dlatego też garnki emaliowane są najbezpieczniejsze dla zdrowia. Komplety garnków emaliowanych nadają się do gotowania, smażenia oraz pieczenia w piekarniku. Do zapiekania w piekarniku należy wybrać komplety garnków emaliowanych ze stalowymi elementami lub w całości emaliowane. W naszym sklepie znajdą Państwo zestawy składające się z różnych rozmiarów i kształtów. Dodatkowo komplety emaliowane charakteryzują się bogatą ofertą kolorystyczną.

Nowoczesny zestaw garnków emaliowanych na indukcję. 

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem garnków do kuchni nowoczesnej to mamy dla Ciebie propozycje. W naszym sklepie znajdziesz ciekawe, proste i zarazem eleganckie wzory kompletów garnków emaliowanych. Jednym z naszych flagowych produktów jest zestaw garnków emaliowanych Sfinx Premium marki Belis. Garnki te produkowane są w Czechach. Wszystkie komplety garnków emaliowanych marki Belis odznaczają się wysoką jakością i świetnym designem. Każdy zestaw zawiera szklane pokrywy z metalowych uchwytem w komplecie lub pokrywy emaliowane. Dostępne są zestawy 4-elementowe, które obejmują najczęściej używane rozmiary garnków.

Garnki emaliowane retro w zestawie

Wśród kompletów garnków emaliowanych znajdziecie również garnki emaliowane w stylu retro. To wszystkie garnki charakteryzujące się baryłkowatym kształtem ze szklanymi lub emaliowanymi pokrywami. Garnki emaliowane w stylu retro posiadają również emaliowane uchwyty. To one właśnie przywołują nam garnki widziane niegdyś u babci na starej kuchence opalanej drewnem. Jednym z flagowych produktów retro jest zestaw czerwonych garnków emaliowanych w białe grochy. Alternatywą dla nich są komplety garnków emaliowanych z różnymi kalkami kwiatowymi, w kropki i inne wzorki z linii Belis Bubble lub Belis Romance.

Zestaw garnków emaliowanych do każdej kuchni

Komplety garnków emaliowanych nadają się nie tylko do kuchni w stylu Retro czy rustykalnym, wręcz przeciwnie! Producenci garnków emaliowanych wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom i tworzą produkty, które możemy dopasować do kuchni w każdym stylu. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zestawy garnków emaliowanych w prostym, jednolitym kolorze z elementami ze stali nierdzewnej i szklaną pokrywą, które będą doskonałe do nowoczesnych, futurystycznych wnętrz, a także do kuchni utrzymanej w stylu skandynawskim. Możemy też jednak zdecydować się wręcz przeciwnie, na typowe garnki wręcz wyjęte z kuchni babuni w czerwonych i granatowych kolorach w białe grochy!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl