Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Kosz na pranie Fancy 55 l beżowy Kosz na pranie Fancy 55 l beżowy
Marka: ALSEA
Cena: 54,90 zł
zobacz więcej
Kosz na pranie Fancy 55 l biały Kosz na pranie Fancy 55 l biały
Marka: ALSEA
Cena: 53,90 zł
zobacz więcej
Kosz na pranie Fancy 55 l kremowy Kosz na pranie Fancy 55 l kremowy
Marka: ALSEA
Cena: 47,90 zł
zobacz więcej
Kosz na pranie Fancy 55 l szary Kosz na pranie Fancy 55 l szary
Marka: ALSEA
Cena: 54,90 zł
zobacz więcej

Kosze na pranie

Łazienka bez kosza na brudną bieliznę to nie łazienka! W końcu gdzie przechowywać ubrania, zanim zbierze się taka ilość, żeby opłacało się wstawiać pralkę? Czasami dobrze nawet zaopatrzyć się nie w jeden, ale kilka koszów, wówczas możemy segregować ubrania na kolory, aby później móc od razu wrzucać je do pralki bez rozdzielania na czarne, białe i kolorowe. To genialny pomysł, o ile tylko mamy wystarczająco dużo miejsca w łazience. W przypadku gdy nie mamy zbyt wiele miejsca, najlepiej kupować kosze o kształcie prostokąta, okrągłe kosze zajmują więcej miejsca w stosunku do pojemności, jaką oferują. Wysoki prostokątny kosz na pranie zmieści się natomiast w jakiś kąt pod ścianę lub na szafkę czy pralkę.

Kosz na bieliznę

Koszy na pranie jest teraz w sklepach co niemiara i prześcigają się one ze sobą, aby być coraz bardziej dekoracyjne i piękne. W naszym sklepie oferujemy stosunkowo proste, klasyczne, ale piękne kosze na pranie z ażurkowymi ściankami. Drobne dziurki jednocześnie nie ukazują zawartości kosza, ale przepuszczają powietrze, dzięki czemu zabrudzone ubrania nie będą dusić się w środku, a otwieranie kosza nie będzie misją specjalną.

Pojemnik na pranie

Eleganckie, zamykane pojemniki na pranie możemy też oczywiście przechowywać w sypialni czy postawić dziecku w jego pokoju. Wszystko zależy od tego gdzie w domu mamy nieco wolnego miejsca, no i od naszej wygody. Zastanówmy się przed umieszczeniem kosza gdzie będziemy go mieć najbardziej po drodze. Jeśli przebierasz się zwykle w łazience, to jest to optymalne miejsce, jeśli jednak najczęściej brudne ubrania ściągasz już w sypialni, to warto postawić kosz tam. Oczywiście, przy odpowiednio dużym domu możesz nawet postawić na kosze na pranie w dwóch miejscach.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl