Krajacz do warzyw, jajek, jabłek i sera

Krajacze i krajalnice do warzyw i owoców

Krajalnica do warzyw to prosty w użytkowaniu produkt, który znacznie ułatwia i skraca czas pracy w kuchni. Krajacz do warzyw składa się z pojemnika, do którego wkładamy ostrza i pokrywę, która z kolei posiada uchwyt na sznurku, wprawiający ostrza w ruch. Rozdrabniacz do warzyw sprawdza się idealnie jako krajacz do cebuli. Co ciekawe, krajacz sznurkowy nada się również do przyrządzenia różnego rodzaju past do kanapek i do rozdrabniania orzechów!

Krajacz do jajek

Rozdrabniacz do jajek to wygodne narzędzie oszczędzające nam męczenia się z krojeniem jajek. Jajka w maszynce można pokroić w plasterki lub cząstki. Rozdrabniacze do jajek jakie posiadamy w ofercie są stworzone z wysokiej jakości, szlachetnej stali nierdzewnej oraz wytrzymałego plastiku. Co ciekawe, krajacze do jajek można użytkować również do krojenia sera mozzarella, ugotowanych ziemniaków czy świeżych grzybów. Przyrząd możemy myć w zmywarce bez ryzyka zniszczenia krajacza.

Rozdrabniacz do jabłek

Użytkowanie tego narzędzia jest prosta jak budowa cepa. Krajacz do jabłek posiada ostrze ze stali nierdzewnej i ułatwia usunięcie gniazda z pestkami z jabłka, a także estetyczne i szybkie pokrojenie owocu na cząstki. Rozdrabniacze do jabłek niesamowicie ułatwiają i przyspieszają pracę, a dodatkowo krojenie jabłek w ten sposób jest znacznie bezpieczniejsze niż męczenie się z nożem.

Krajacz do sera

Proste i bardzo skuteczne narzędzie służące do krojenia sera w plasterki. Zdecydowanie wygodniejsze od krojenia sera nożem, a dodatkowo plasterki ukrojone w ten sposób będą na pewno równe i niepostrzępione. Krajacze do sera w naszej ofercie są wykonane ze stali nierdzewnej i posiadają uchwyt pokryty przyjemną w dotyku powłoką soft touch, dzięki czemu są bezpieczne w użyciu i bardzo wygodne.

Krajalnica do warzyw

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl