Opcje przeglądania

Kubki termiczne na kawę i zimne napoje

Kubek termiczny

Jesteś na zimowisku, fantastyczna zabawa, ale zachciało ci się pić, woda którą miałeś przy sobie jest lodowata, aż boli gardło gdy ją pijesz... A gdyby tak mieć wtedy zrobioną wcześniej w domu gorącą herbatę w kubku termicznym? Wyobrażasz sobie to przyjemne rozgrzewające ciepło? Ale, ale kubek termiczny to równie przydatna rzecz zimą jak i latem! Jesteś na gorącej plaży, słońce praży, mógłbyś leżeć tam wieczność, ale zachciało ci się pić. Masz wybór między ciepłą niesmaczną wodą z butelki którą masz przy sobie, albo przyjemnie chłodnym koktajlem, który będzie cię kosztował fortunę... Niezbyt ciekawy wybór, prawda? A gdybyś wcześniej kupiła sobie kubek termiczny i przed wyjściem na plaże zrobiła pyszny orzeźwiający napój z lodem? Czy to nie byłoby idealne wyjście z sytuacji?

Kubek termiczny na kawę

Dobry i szczelny kubek termiczny utrzymuje temperaturę na długie godziny. Dużo zależy od jakości kubka termicznego który posiadamy. Kubek termiczny musi być szczelny i posiadać grube ścianki. Pomiędzy ściankami kubka powinna występować próżnia. Jeżeli z kubka wylewa się napój kiedy jest on zakręcony, to znaczy że jest on słabej jakości i tylko częściowo szczelny, albo posiada jakąś wadę fabryczną. Najlepsze właściwości termoizolacyjne w kubkach termicznych posiada stal nierdzewna. Zaletą metalu jest również fakt, że nie pochłania smaków i zapachów, dzięki czemu ten sam kubek może być wykorzystywany do różnych napojów, co nie psuje ich smaku.

Kubek termiczny z nadrukiem

Kubki termiczne to ma być również ładna ozdoba mieszkania! W naszej ofercie znajdą Państwo kubki termiczne w różnorodnych kolorach i wzorach, z napisami, albo proste jednokolorowe. Kubki termiczne mają też różne kształty: prócz typowego walcowatego podłużnego kształtu, możemy również zaoferować Państwu kubek termiczny w kształcie butelki, albo w kształcie puszki. Kubki termiczne możemy podzielić także na tylko odkręcane, lub takie z dzióbkiem z którego łatwiej jest się napić. Ostatnią kwestią pozostają rozmiary. Kubki termiczne mogą mieć od 200 do nawet 750ml! Wszystko zależy od naszych potrzeb.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl