Łyżki kuchenne, do makaronu, do lodów

Łyżka do lodów

Łyżka do lodów to coś, co przyda nam się zarówno zimą jak i latem. Dlaczego? Bo to narzędzie równie dobrze może posłużyć nam jako doskonała łyżka do ziemniaków! Gałkownica sprawia, że zarówno serwowane przez nas obiady z ziemniakami, jak i desery lodowe wyglądają o wiele bardziej profesjonalnie i smacznie. Gałkownica do lodów, którą mamy w ofercie, wyposażona jest w specjalny mechanizm, który za pomocą jednego uścisku sprawnie odczepia uformowane kuleczki. Dodatkowo, to samo narzędzie może posłużyć także jako łyżka do ryżu, gdy będziemy mieć ochotę na jakieś azjatyckie danie.

Łyżki drewniane

Cóż można powiedzieć o standardowych łyżkach kuchennych, drewnianych? Łyżki drewniane są potrzebne do wszystkiego! Do przemieszania zupy, sosu, czy też jako drewniana nabierka do soli. Łyżka szwedzka to łyżka niezbędna w kuchni do codziennego gotowania. A co jest jej ogromnym plusem? Mamy pewność że takie narzędzie nie zarysuje nam patelni ani garnka.

Łyżka do makaronu

Bez tego nie nałożysz makaronu spaghetti! Łyżka do spaghetti jest niezbędna każdemu, kto lubi jeść makaron. Łyżki do serwowania makaronu jakie posiadamy w ofercie są ze stali nierdzewnej, lub z drewna akacjowego. Oba rodzaje łyżek zapewniają komfort nakładania makaronu spaghetti dzięki wygodnym uchwytom oraz specjalnym ząbkom pilnującym, aby makaron nie uciekał z łyżki.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl