Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Maselniczki szklane i porcelanowe do przechowywania masła.

Maselnica szklana duża 16,5x11cm Maselnica szklana duża 16,5x11cm
Marka: Jasło
Cena: 19,00 zł
zobacz więcej
Maselniczka szklana mała 14,5×12 cm Maselniczka szklana mała 14,5×12 cm
Marka: Jasło
Cena: 17,90 zł
zobacz więcej
Maselniczka szklana mała 14,5x12cm Maselniczka szklana mała 14,5x12cm
Marka: Jasło
Cena: 22,00 zł
zobacz więcej
Maselniczka stalowa 18,5 x 12 cm Maselniczka stalowa 18,5 x 12 cm
Marka: TADAR
Cena: 23,90 zł
zobacz więcej
  • nowość

Maselniczki do przechowywania masła

Wybierając wyposażenie do naszej kuchni oraz jadalni, zdarza się, że zapominamy o maselniczce. To prosty produkt, dla wielu może wydawać się zbędny. Jednak w paru słowach przedstawimy Państwu zalety, dlaczego taką maselniczkę warto mieć. W kuchni ważna jest świeżość oraz prozdrowotność wybieranych przez nas produktów. Każdy produkt wymaga prawidłowego przechowywania. Przy zakupie margaryny dostajemy ją w szczelnie zamkniętym opakowaniu, ponieważ oleje roślinne utleniają się przy dostępie powietrza i tracą swoje właściwości. Podobnie jest masłem. Masło odpowiednio przechowywane jest lepsze jakościowo i smaczniejsze. Kiedy masło robi się ciemne, to znaczy, że doszło to utlenienia tłuszczu i taki produkt nie powinien być spożywany. Maselniczka zapewni nam przede wszystkim ochronę przed dostępem tlenu oraz zachowa świeżość produktu.

Inteligentna maselniczka

Najlepsze warunki do przechowywania masła to temperatura nie wyższa niż 21 stopni, nieprzezroczysty pojemnik z przykryciem, ciemne miejsce, a najlepiej, żeby było w wodzie, aby nie dostawał się do niego tlen. Nierealne? Aby to wszystko osiągnąć wystarczy zakupić inteligentną maselniczkę firmy Practic. Maselniczka składa się z nieprzeźroczystego pojemnika, pokrywki oraz małej kostki zwanej pływakiem, regulującej wysokość wody. Inteligentna maselniczka to niesamowita innowacja, na którą decyduje się coraz więcej z nas. Producenci zadbali także o różne wersje kolorystyczne, biała maselniczka oraz czarna maselniczka sprawdzą się  w kuchniach utrzymanych w zupełnie różnych stylach.

Maselniczki szklane i porcelanowe

W naszym sklepie mamy dla Państwa, znacznie szerszy wybór maselniczek! Maselniczki szklane, maselniczki drewniane oraz maselniczki ceramiczne, dla każdego coś dobrego. Każda maselniczka będzie pięknie prezentowała się na stole. A dodatkowo będzie odpowiednio chroniła nasze masło. Przechowywanie masła to istotna sprawa, szczególnie, że w wielu przypadkach korzystamy z niego na co dzień. Zachęcamy do kupna dowolnej maselniczki, która zachowa jakość naszego masła na dłużej.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl