Deska do krojenia z miską plastikową Deska do krojenia z miską plastikową
Marka: Inne
Cena: 10,90 zł
zobacz więcej
Miska i sitko 4l Miska i sitko 4l
Marka: Inne
Cena: 11,90 zł
zobacz więcej

Miski plastikowe

Miseczki plastikowe to niedrogie produkty, które mają wiele zalet. Jedną z największych zalet jest ich waga, nadadzą się dzięki niej zarówno dla dzieci, jak i osób starszych, które nie mogą dużo dźwigać. Dodatkowo plastik jest trwały, nawet jeśli przez przypadek miska plastikowa upadnie nam na ziemię, nic się z nią prawdopodobnie nie stanie. To w kuchni, gdzie dużo się dzieje i często może coś wypaść z rąk lub spaść z blatu przydatna cecha. Plastikowe miseczki to doskonały wybór na imprezę w ogrodzie, są ładne, ale wytrzymałe.

Miseczki plastikowe

W plastikowych miskach możemy przygotowywać półprodukty do posiłku, wyrobić ciasto i przechowywać owoce. Plastikowa miseczka to sposób na podanie dziecku kaszki czy zupy. Naczynie nie potłucze się, nawet jak maluch postanowi zrobić „bach”. Dla większego dziecka, które potrafi już samodzielnie jeść, miski plastikowe będą o tyle wygodne, że lekkie i nie będzie miał problemu z przenoszeniem ich.

Ekologiczne talerze

Jednorazowe talerzyki plastikowe dawno wyszły z mody. Teraz do gry wchodzi nowy silny trend – ekologiczne talerze plastikowe wielorazowego użytku! Ludzie są coraz bardziej świadomi, ile zła wyrządzamy naturze rzucając na prawo i lewo jednorazowymi kubeczkami, reklamówkami i słomkami z plastiku. Wszyscy „wkręcili się” w dbanie o środowisko więc i my włączamy się w akcje zero waste i staramy się ograniczać marnowanie odpadów. Idziesz na ognisko ze znajomymi i absurdem wydaje się brać ze sobą szklanych talerzy, które pewnie potrzaskają się, jak nie po drodze to na miejscu? Nasze ekologiczne talerze BIO KONOPIE nie zajmą więcej miejsca, niż jednorazowe talerzyki plastikowe, nie stłuką się, a po imprezie możesz je zabrać ze sobą do domu, umyć i mieć na kolejne spotkanie. Na dłuższą metę koszty okażą się również znacznie mniejsze, niż gdybyśmy co spotkanie kupowali paczkę jednorazowych talerzy, które potem wyrzucamy do kosza.

Praktyczne miski plastikowe

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl