Opcje przeglądania

Zestaw naczyń dla dzieci

Każdy posiadacz tego małego cudu jakim jest dziecko wie, że ciężko jest przy tych małych istotkach zachować czystość i estetykę jedzenia. Naczynia porcelanowe dla dzieci, które mamy w ofercie mogą być doskonałym sposobem na poradzenie sobie z problemem, przynajmniej częściowo, bo oczywiście nie łudźmy się, nie da się w pełni opanować tych małych wulkanów energii. Zestawy obiadowe dla dzieci z porcelany są wyjątkowo łatwe do mycia i dają możliwość czyszczenia w zmywarce. Dodatkowo naczynia dla dzieci są trwałe i wykonane bezpieczną dla dzieci technologią, a także posiadają wszelkie niezbędne atesty. Naczynia porcelanowe z postaciami z bajek zachęcą dzieci do samodzielnego spożywania posiłków. 

Pierwszy zestaw obiadowy dla dziecka

To wzruszający moment dla rodzica, kiedy dziecko mówi „ja siam” i sięga po łyżeczkę. Warto mieć wówczas w pogotowiu zestaw naczyń dla dzieci, który nie tylko będzie wyglądał ładnie, ale też będzie bezpieczny dla bobasa. Dodatkowo pierwszy zestaw obiadowy dla dziecka musi być łatwy do mycia i utrzymania w czystości, w trosce o zdrowie naszych małych podopiecznych. Jak zwykle staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i proponujemy zestawy do jedzenia dla dzieci piękne, bezpieczne i higieniczne.

Naczynia dla dzieci

Zestaw do jedzenia dla dzieci zdaje się być gorszym pomysłem na prezent, niż nowa lalka albo samochodzik? O dziwo, dzieci bardzo cieszą się, kiedy dostają pięknie ozdobiony, ich własny, pierwszy zestaw obiadowy. Mają wówczas możliwość rozwijania ich poczucia indywidualizmu, czują się doroślej, a jak wiadomo, większość maluchów nie może się doczekać aż dorosną i będą mogły same decydować o sobie, pierwszy zestaw naczyń dla dzieci może być ku temu pierwszym krokiem.

Naczynia emaliowane i naczynia bambusowe dla dzieci

Jeśli jesteście stałymi bywalcami w naszym sklepie to naczynia emaliowane są wam już dobrze znane, ale dla nowych odwiedzających chętnie przypomnimy, jakie zalety niesie za sobą emalia. Zestaw naczyń emaliowanych dla dzieci jest bardzo praktyczny, bezpieczny dla alergików, gdyż w kontakcie z żywnością nie pozwala na przedostawanie się żadnych substancji do żywności. Ciekawą propozycją są również zestawy bambusowe dla dzieci. Dlaczego? Bambusowe zestawy obiadowe dla dzieci są bardzo bezpieczne, mają właściwości antybakteryjne i są odporne na stłuczenia, w razie gdyby małe rączki zapragnęły wyładować swoją złość na miseczce z kaszką. Dodatkowo naczynia bambusowe są gładkie i odporne na wilgoć, a co za tym idzie są trwałe i higieniczne. 

A Ty jaki wybierasz, zestaw naczyń dla dziecka?

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl