Patelnie gastronomiczne do dużej kuchni

Niezbędne w każdej stołówce szkolnej, restauracji, hotelu. Dla uzyskania lepszej efektywności oraz wydajności pracy proponujemy specjalne patelnie o dużych rozmiarach i wysokiej jakości wykonania. Duża patelnia gastronomiczna to baza każdej kuchni. Jest niezbędna w przygotowaniu jajecznicy dla czterdziestu osób czy do usmażenia wielu kawałków mięsa w jednym czasie. Patelnie gastronomiczne wykonane z wysokiej jakości materiałów, wytrzymałe, bez problemu znoszące codzienne eksploatowanie. Patelnie gastronomiczne oferowane przez nasz sklep to patelnie wykonane ze stali nierdzewnej lub z aluminium. Każda wyposażona w przedłużony uchwyt, ułatwiający jej użytkowanie. Kierowane do wszystkich rodzajów kuchenek, a dodatkowo także do pieczenia.

Patelnie gastronomiczne ze stali nierdzewnej, gwarancja jakości

Oferowane przez nas patelnie wykonane są ze stali 18/10 lub 18/8 bezpiecznej dla zdrowia. Pierwsza liczba kodu oznacza procent zawartości chromu, a druga niklu. Patelnie te posiadają grube dno typu “sandwich”. Wielowarstwowe dno zapobiega odkształceniom, zwiększa wytrzymałość, a co więcej dokładnie rozprowadza ciepło i dłużej je utrzymuje wewnątrz patelni, nawet po zdjęciu z kuchenki. Wysokiej jakości stal nierdzewna jest gwarancją bezpieczeństwa i długoletniego użytkowania. Stal 18/10 jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, korozję i zarysowania. W naszej ofercie znajdą Państwo także patelnie gastronomiczne teflonowe, pokryte wewnątrz nieprzywieralną powłoką Teflon Platinium.

Patelnie gastronomiczne aluminiowe

Producent ELO Germany proponuje dwa rodzaje patelni aluminiowych, o średnicach 24 cm i 32 cm do wyboru. Pokryte nieprzywieralną powłoką non-stick zapewniają komfort użytkowania i bezproblemowe przygotowywanie potraw, a także łatwość utrzymania w czystości. Patelnie aluminiowe wyposażone zostały w grube, termiczne dno, idealnie rozprowadzające i akumulujące ciepło. Patelnia gastronomiczna aluminiowa, nie odstając od tych ze stali nierdzewnej, jest przeznaczona do użycia na każdej kuchence, także indukcyjnej. Dodatkowo można ją stosować do piekarnika, sprawdzi się we wszelkiego typu zapiekankach.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl