Naczynia do zapiekania z pokrywą i z podgrzewaczem

Naczynia żaroodporne z podgrzewaczem

W naszej ofercie znajdą Państwo naczynia żaroodporne z funkcją podgrzewania. Pozwoli to utrzymać odpowiednie ciepło serwowanych potraw przez cały czas trwania posiłku. Tak umiejscowione naczynie sprawi, że będą się Państwo cieszyć smacznym i ciepłym daniem, a także sprawi, że stół będzie wyglądał elegancko i z klasą. Do zup, gulaszu czy kompotu proponujemy głębokie naczynia żaroodporne z chochlą w komplecie. Gdy użytkujemy naczynie żarowe należy pamiętać jednak o unikaniu nagłych zmian temperatury. Jeżeli naczynie żaroodporne pęknie, wykruszy się, dozna jakiegokolwiek upadku lub uderzenia nie może być więcej używane, gdyż może grozić to oparzeniem lub skaleczeniem.

Naczynia do zapiekania z pokrywą

Naczynie żaroodporne jest wykonane z grubego szkła odpornego na uszkodzenia i wysokie temperatury. Przeznaczone jest w szczególności do pieczenia w piekarniku. Naczynie do zapiekania z pokrywą daje nam możliwość zapiekania wszelkiego rodzaju dań typu zapiekanki. Świetnie sprawdzi się również do pieczenia mięs w całości. Nie wymaga specjalnej ostrożności przy konserwacji oraz nadaje się do mycia w zmywarce. Naczynie żaroodporne ze szkła jest bezpieczne w kontakcie z żywnością. Ponadto pozwala nam na jej przechowywanie. Kiedy użytkujemy szklane naczynie żaroodporne warto pamiętać o ostrożności. Nie wolno dolewać zimnej wody do rozgrzanego naczynia. Nie wolno o także podgrzewać pustego naczynia. Do trzymania używamy suchej ściereczki lub rękawicy.

Nowoczesny dzbanek żaroodporny z podgrzewaczem

Firma Alda oferuje żaroodporne dzbanki szklane linii Family Life Prestige. To wysokiej jakości naczynie żaroodporne wyposażone jest w podgrzewacz ze stali nierdzewnej, dopełniony uchwytem z egzotycznego drewna. Całość tworzy spójną kompozycję, która uprzyjemni niejeden wieczór. Dzbanki pomieszczą kilka filiżanek herbaty, posiadają sporą 1,6 litrową pojemność.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl