Opcje przeglądania
Bańka na mleko 2l czerwona GROCHY Bańka na mleko 2l czerwona GROCHY
Marka: Orion
Cena: 81,90 zł
zobacz więcej
Bańka na mleko 2l granatowa w kwiatki Bańka na mleko 2l granatowa w kwiatki
Marka: Orion
Cena: 84,90 zł
zobacz więcej
Bańka na mleko 2l kremowa ELO Bańka na mleko 2l kremowa ELO
Marka: ELO-POL
Cena: 60,00 zł
zobacz więcej
Bańka na mleko 3l biała Bańka na mleko 3l biała
Cena: 59,90 zł
zobacz więcej
Bańka na mleko 3l biała JAGODY Bańka na mleko 3l biała JAGODY
Cena: 67,90 zł
zobacz więcej
Bańka na mleko emaliowana 4l ELO Krówka Bańka na mleko emaliowana 4l ELO Krówka
Marka: ELO-POL
Cena: 106,90 zł
zobacz więcej

Bańka na mleko

Bańki na mleko, choć już nie tak popularne jak kiedyś, to wciąż używane. Szczególnie doceniane na wsiach, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się smakiem prawdziwego mleka. Do wyboru mają Państwo kilka różnych wielkości - mamy dla Was tradycyjne kanki 2l, a także mniej popularne bańki na mleko 1l i 4l. Oryginalne kanki na mleko które mamy w sklepie, wykonane są z blachy stalowej i pokryte powłoką z emalii.

Kanka i bańka na mleko emaliowana

Kanka na mleko to produkt popularny wśród rzemieślników wyrabiających sery. Kanka służy do przechowywania oraz transportu mleka prosto od krowy lub z mlekomatu. Dzisiaj, kiedy mamy szeroki dostęp do żywności pakowanej, bańka na mleko zmienia swoje zastosowanie. Wspaniałą propozycją na niebanalne wykorzystanie bańki na mleko, jest wykorzystanie jej jako ozdoby do kuchni!

Kanka na mleko

Kanki dostępne w naszej ofercie są emaliowane. Nieprzypadkowo bańki na mleko są pokryte powłoką emaliowaną, to jedna z najlepszych powłok przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Mleko, które przechowujemy w emaliowanej bańce długo zachowa świeżość i prozdrowotne właściwości. Emalia bowiem nie wchodzi w interakcję z żywnością, nie uwalnia szkodliwych dla człowieka substancji, jest w pełni bezpieczna dla dzieci i alergików. Oprócz tego naczynia emaliowane przy odpowiednim użytkowaniu są naprawdę łatwe do utrzymania w czystości. Poza tym, te kolory i wzornictwo!

Kanka na mleko w ogrodzie

Kankę na mleko coraz częściej można spotkać jako dekoracje na taras czy w ogrodzie. Kanka do mleka służy nam dzisiaj jako wazon na kwiaty, doniczka czy pojemnik do przechowywania. Różne rozmiary i wzory sprawiają, że możemy naprawdę się popisać swoimi umiejętnościami ogrodniczymi oraz zmysłem artystycznym.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl