Opcje przeglądania

Wiadra emaliowane uniwersalne

Wiadro emaliowane jest elementem potrzebnym w każdym gospodarstwie domowym. To wielofunkcyjne narzędzie, przydaje się do codziennych prac porządkowych w domu, jak i na wsiach w pracach przy zwierzętach czy w polach. Wiadra emaliowane w naszej ofercie są w różnych rozmiarach i zależnie od ich pojemności można je używać w bardzo różny sposób. Wiadro emaliowane 12l może się nadać idealnie w pracach przy zwierzętach: jako pojemnik na paszę i wodę dla zwierząt. Wiadro może okazać się też bardzo użyteczne do dojenia krowy. Emalia bardzo dobrze zachowuje się z produktami spożywczymi, więc możemy w niej przechowywać świeże mleko bez obawy, że wiadro wpłynie jakoś na smak mleka. Dodatkowo, możemy w tych wiadrach pobierać wodę ze studni czy zbierać do nich owoce. Wiadra emaliowane to wielofunkcyjny element gospodarstwa domowego, przydający się w niemal każdej dziedzinie.

Stylowe wiadra emaliowane

Nie masz gdzie chować klocków swojego dziecka? Brakuje ci miski na pranie? Chcesz mieć oryginalny pojemniczek na cukierki czy ciastka? Wiadra emaliowane spełnią śpiewająco każda ze swoich ról! Ich piękne kolory i nadruki, doskonale wpasują się w wystrój domu w stylu Vintage, będą nie tylko praktycznym narzędziem, ale również ozdobą pokoju dziecięcego, łazienki czy kuchni. Te wiadra stanowią rewelacyjny akcent w każdym rustykalnym wnętrzu. Wiadra emaliowane 1,5l, które również mamy w swojej ofercie, mogą także posłużyć jako małe doniczki na podwórku, kwiatki będą wyglądać rewelacyjnie w tych niewielkich wiaderkach z pięknymi nadrukami.

Wiadra emaliowane do przechowywania żywności

Jak już wspominaliśmy powyżej, wiadra emaliowane mogą bez problemu być używane jako pojemniki na żywność. Dlaczego? Powłoka emaliowana w wiadrze jest trwała i odporna na korozje, a dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać ją w czystości. Nie zawiera niklu i nie reaguje w żaden sposób z żywnością, dzięki czemu wiadra emaliowane są bezpieczne dla alergików.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl