Noże kuchenne, noże szefa kuchni oraz obieraczki do warzyw

  • promocja
GERLACH FINE noże kuchenne w bloku 6 el GERLACH FINE noże kuchenne w bloku 6 el
Marka: GERLACH
Cena: 268,90 zł 299,00 zł
kpl.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Glowel nóż bufetowy - 24cm Glowel nóż bufetowy - 24cm
Marka: Glowel
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej

Różne noże kuchenne w blokach oraz dostępne pojedynczo.

Niezbędnym wyposażeniem kuchni są różnego rodzaju noże do krojenia. Zalecamy, aby wybierać noże wysokiej jakości, które zapewnią odpowiedni komfort pracy. Kompletując noże kuchenne możemy wybierać pomiędzy nożami pojedynczymi oraz blokiem noży. Blok noży zazwyczaj obejmuje ten sam rodzaj noży, czyli nóż szefa kuchni, dwa noże uniwersalne, nóż do jarzyn oraz nóż do chleba. Noże sprzedawane są w komplecie ze stojakiem, który stanowi ochronę dla ostrzy oraz pozwala na bezpieczne przechowywanie. Noże dostępne pojedynczo pozwolą Wam na uzupełnienie wyposażenia kuchni niezależnie od czasu i potrzeb. Spośród noży pojedynczych również wybierzesz te, których brakuje w Twojej kuchni.

Rodzaje noży kuchennych

W ofercie noży pojedynczych znajdziecie noże do różnego rodzaju produktów. Są to między innymi noże do chleba, noże masarskie do wędlin i mięs, małe noże do jarzyn oraz noże kuchenne, które są produktem uniwersalnym. Osobne miejsce w kategorii noży zajmują również noże kuchenne, które są podstawą przygotowania wielu potraw. Nóż szefa kuchni to profesjonalne narzędzie do krojenia, siekania i szatkowania, bez którego nie obejdzie się żaden profesjonalista. W kategorii noży znajdziecie również obieraczki do warzyw i owoców, nożyce kuchenne oraz ostrzałki do noży.

Polecane marki noży kuchennych – noże Gerlach oraz noże Gerpol.

W naszym sklepie znajdziesz wiele producentów noży kuchennych. Jednymi z najbardziej popularnych są noże Gerlach oraz noże Gerpol. Obie marki cieszą się dużym powodzeniem wśród konsumentów oraz oferują wysoką jakość produktów. Noże Gerlach to urozmaicone linie produktów różniące się stylem uchwytu. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która odporna jest na korozje. Szukając noży do kuchni warto kierować się jakością oraz wyglądem noży. Wygląd jest istotny szczególnie w przypadku noży w bloku, ponieważ jest on widoczny na blacie kuchennym. Kolejną marką dostępną w naszym sklepie jest marka SSW Germany. Marka SSW Germany oferuje klasyczne noże kuchenne do różnego rodzaju produktów oraz akcesoria takie, jak nóż do pizzy, obieraczki poziome do warzyw czy nożyce kuchenne.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl